Zamknij
REKLAMA

Wiceminister obiecał interwencję. Czy coś zrobił?

21:57, 05.10.2019 | K.S
REKLAMA
Skomentuj
Wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł. Fot. Starostwo Powiatowe w Mielcu

- Mam informację, że była reakcja wiceministra sprawiedliwości - potwierdza starosta Stanisław Lonczak. Chodzi o obietnicę interwencji wiceministra sprawiedliwości Marcina Warchoła u ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego w sprawie wyczerpania rocznego limitu na dwóch oddziałach mieleckiego szpitala. 

- Mam informację, że była reakcja wiceministra sprawiedliwości. Temat jest rozeznawany przez ministerstwo zdrowia. Pan minister zapoznał się z naszym wnioskiem o dopłatę za nadwykonawstwo i jest on rozważany. Na efekty jednak czekamy, czy uda się uzyskać dodatkowe środki dla oddziału zakaźnego – mówi Stanisław Lonczak, starosta powiatu mieleckiego pytany przez dziennikarzy o ciąg dalszy składanych pod koniec września obietnic wiceministra Warchoła.

Przypomnijmy, że podczas wizyty wiceministra sprawiedliwości w mieleckim szpitalu pod koniec września, ordynator oddziału zakaźnego Józef Sznajder stwierdził, że wyczerpał roczny limit środków i w połowie października powinien zamknąć oddział. Lekarz zaapelował tym samym o interwencję i pomoc, która pomoże zwiększyć lub znieść ryczałt za usługi medyczne na jego oddziale. Bliźniaczy problem dotyczy dzisiaj oddziału chirurgii naczyniowej.

[ZT]53520[/ZT]

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMAButy damskie - porównaj na Ceneo.pl
REKLAMA

komentarz (4)

RozbawionyRozbawiony

8 4

Nie ma pieniędzy?
Wystarczy nie kraść, to na wszystko wystarczy, tak mówiła Szydło.
A skoro nie ma to znaczy że ktoś kradnie 23:23, 05.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NickNick

12 4

Niby tylu lokalnych i zaangażowanych działaczy a interweniować musi minister Warchoł. Są ludzie od gadanie i od roboty... 23:47, 05.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mielczankaVmielczankaV

3 3

Puste slowa-"Mam informacje,ze byla reakcja...."!!!!! 06:38, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZawiszaZawisza

1 0

Od kiedy szpitale maja przynosić zyski co to fabryka nakrętek do butelek, skoro Polaków przybywa i środki powinny być zwiększane może minister powinien nauczyć się czytać rocznik statystyczny tam wszystko jest 07:57, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone