Zamknij
REKLAMA

Gminna Biblioteka Publiczna w Padwi Narodowej ma nowego dyrektora

11:01, 19.06.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Wójt Gminy Padew Narodowa Robert Pluta po przeprowadzonym konkursie powołał na stanowisko dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Padwi Narodowej panią Edytę Pazdan-Skórską. Nowa dyrektor jest powołana na okres pięciu lat, tj. od dnia 14 czerwca 2021 r. do dnia 13 czerwca 2026 roku.

Informacja o możliwości składania ofert aplikacyjnych na stanowisko Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej została podana do publicznej wiadomości w kwietniu. W postępowaniu rekrutacyjnym wzięła udział jedna osoba.

Edyta Pazdan-Skórska posiada wykształcenie wyższe o kierunku „Informacja naukowa i Bibliotekoznawstwo”, ukończyła studia podyplomowe w zakresie „Zarządzania kulturą”, ponadto posiada tytuł zawodowy „bibliotekarz” zdobyty na pomaturalnym studium zawodowym.

W przedstawionej koncepcji funkcjonowania Biblioteki na najbliższe 5 lat wskazała kierunki rozwoju Gminnej Biblioteki Publicznej opartej na współpracy z partnerami i społecznością lokalną w budowaniu pozytywnego wizerunku Gminnej Biblioteki Publicznej. Ponadto kandydatka zwróciła uwagę na organizację wewnętrzną jednostki w dużym zakresie opartej na pracy zespołowej oraz funkcjonowaniu jednostki jako nowoczesnej, otwartej na mieszkańców gminy i innych użytkowników.

Edyta Pazdan-Skórska pracuje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Padwi Narodowej od 2004 r., zaś od marca 2021 r. pełniła obowiązki dyrektora (po przejściu na emeryturę Teresy Borowiec).

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

yyyyyy

1 0

Stanowisko fikcja kto teraz chodzi do biblioteki a pensja pewnie koło 100 000 rocznie lepiej dać biednym dzieciom 10:08, 24.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%