Zamknij
REKLAMA

W grę wchodzi kultura. SOKiS dziękuje za sezon artystyczny

10:53, 01.07.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Pracownicy Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec wspólnym filmem postanowili podziękować wszystkim za tegoroczny semestr artystyczny, który z powodu koronawirusa był dużo krótszy niż planowano.

Decyzją Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dniu 12 marca zawieszono działalność instytucji kultury, związaną z organizacją wydarzeń kulturalnych oraz prowadzeniem zajęć artystycznych. Niestety stan epidemii nie pozwolił na powrót uczestników zajęć w formule „twarzą w twarz”. Odwołano również zaplanowane eventy, festyny i wydarzenia plenerowe. Część zajęć prowadzona była zdalnie.

Z czasem na ograniczonych warunkach otwarto również Biblioteki. Instruktorzy i bibliotekarze chorzelowskiego Ośrodka Kultury filmem postanowili podziękować wszystkim, którzy w tych trudnych czasach dostosowali się do panujących warunków.

Film jest również zachętą do powrotu w szeregi Ośrodka jeśli tylko pozwoli na to rygor sanitarny. Scenariuszem, zdjęciami i montażem zajęła się Karolina Kędzior.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA