Zamknij
REKLAMA

Kawałek Podłogi - do relaksu, tańca i dobrej zabawy!

23:51, 19.03.2020 | P.C

W Domu Rzemiosła - na mieleckiej Starówce - ruszył właśnie nowy projekt pod nazwą „Kawałek Podłogi”. Lśniący parkiet, duże lustra i nowocześnie zaaranżowana sala tworzą wymarzony klimat do nauki tańca i komfortową przestrzeń dla zajęć prozdrowotnych. Jak mówią Organizatorzy: „Otwarcie sali to pomysł nastawiony na budowanie pozytywnej atmosfery, rozwój umiejętności i tworzenie społeczności ludzi z pasją!”

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze miejsca tworzą LUDZIE. Tak też jest w tym przypadku! Na przestrzeni kilku ostatnich lat, w Mielcu pojawiła się społeczność, którą połączyła wyjątkowa pasja do muzyki i tańca. Kawałek Podłogi powstał z potrzeby rozwoju umiejętności osób kochających taniec od dawna, ale też z myślą o integracji, wspólnej zabawie i poszerzaniu tanecznego grona o nowych uczestników.

Taniec – „od zera do bohatera”. Nauka, praktyka i zabawa!

W Kawałku można nie tylko nauczyć się wybranego rodzaju tańca, ale przede wszystkim regularnie wykorzystywać zdobywane tu umiejętności. Uczestnicy zajęć poznają nowe kroki, figury i techniki, po czym - na organizowanych co 2 tygodnie „practisach” - mają możliwość przećwiczenia wszystkiego, czego się dotychczas nauczyli. Specjalnie dla uczestników przygotowywane są również dodatkowe warsztaty prowadzone przez instruktorów z innych miast oraz imprezy taneczne, na których kursanci mogą potańczyć ze znajomymi z parkietu, ale też usiąść i chwilę porozmawiać.


 
Bachata, salsa kubańska i taniec użytkowy

Kawałek Podłogi to miejsce, w którym można postawić pierwsze taneczne kroki pod okiem najlepszych instruktorów - w pełnej pozytywnego humoru bachacie prowadzonej przez Kornela & Malwi (Forum Tańca, Kraków) oraz salsie kubańskiej z Kamilem Walczykiem i Eweliną Pokrzywą (Lemon Salsa, Rzeszów). W grafiku znalazł się także, popularny i przydatny na każdą okazję taniec użytkowy, którym pokieruje tancerka najwyższej klasy międzynarodowej „S” i instruktor Egurola Dance Studio - Katarzyna Wołowiec. Kawałek Podłogi zaprasza również na indywidualne lekcje pierwszego tańca dla narzeczonych. Instruktorka Kasia zadba o wyjątkową choreografię, która zachwyci gości weselnych, a jednocześnie spełniała oczekiwania i upodobania Nowożeńców.

B-boy, b-girl… breakdance!

Dla dzieci i młodzieży Organizatorzy przewidzieli dużą dawkę dobrej zabawy i odkrywanie muzyczno-tanecznych fascynacji rytmicznych na zajęciach z breakdance, które poprowadzi, doświadczony w pracy z młodymi ludźmi i niezwykle kreatywny Krzysztof Michalski.
Zajęcia prozdrowotne - joga i stretching

W grafiku znalazły się również zajęcia prozdrowotne z jogi oraz stretching, które pozwolą na odpowiednie rozciągnięcie ciała, naukę oddychania, redukcję poziomu stresu i usunięcie negatywnych skutków siedzącego trybu życia i pracy przy komputerze.

Wszystkie zajęcia zazwyczaj odbywają się od poniedziałku do piątku w budynku Domu Rzemiosła, przy ul. 3-go Maja 2a w Mielcu (I piętro). W soboty i niedziele sala przeznaczona będzie na wynajem na imprezy okolicznościowe, spotkania towarzyskie czy szkolenia.

Kawałek Podłogi
ul. 3-go Maja 2a
39 – 300 Mielec
Tel.: 534 504 217

https://www.facebook.com/KawalekPodlogiMielec/
e-mail: [email protected]

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%