Zamknij
REKLAMA

Filmowy lipiec w Cinema3D!

00.22, 08.07.2021 P.C Aktualizacja: 00.22, 08.07.2021
Skomentuj
REKLAMA

Cinema3D zaprasza na filmowe lato! W tym roku w lipcu na wielkim ekranie pojawią się produk-cje, na które wszyscy czekali! Premierę będą miały między innymi: „Czarna Wdowa”, horror „Escape Room: Najlepsi z najlepszych”, film przygodowy „Wyprawa do dżungli” oraz animacja „Raya i ostatni smok”.

W tym roku filmowe lato będzie naprawdę gorące, a to wszystko za sprawą nadchodzących premier! Zarówno najmłodsi, jak i ci nieco starsi z pewnością znajdą w repertuarze coś dla siebie.

Od 8 lipca kinomani znowu będą mogli przenieść się do świata Marvela, za sprawą premiery „Czarnej Wdowy”. W filmie w wyniku niebezpiecznego spisku i podejrzanych powiązań sprzed czasów drużyny Avengers, Natasha Romanoff aka Czarna Wdowa musi skonfrontować się z mrocznymi echami swo-jej przeszłości. Bohaterka stawia czoła groźnemu, potężnemu przeciwnikowi, który nie cofnie się przed niczym, by ją zniszczyć. Bilety na ten film można już zakupić w przedsprzedaży.

W lipcu fani mocnych wrażeni będą mogli wybrać się na kilka horrorów. Premierę będą miały: „Sank-tuarium”, „Aż do śmierci” oraz „Escape Room: Najlepsi z najlepszych”.

Cinema3D nie zapomniało o najmłodszych kinomanach. Już 2 lipca premię miały dwie animacje: „Raya i ostatni smok”, która przeniesie widzów do zamieszkałego przez starożytną cywilizację króle-stwa Kumandra oraz „Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności” opowiadający o Lucky Pre-scott, której życie zmieniło się po przeprowadzce do małego przygranicznego miasteczka i zaprzyjaźnieniu się z dzikim mustangiem. 

Tydzień później na wielkim ekranie pojawi się propozycja dla najmłodszych kinomanów, czyli „Elfin-ki” oraz film fabularny „Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów”. Ponadto w lipcu na wielkim ekranie pojawią się: „Kosmiczny mecz: Nowa era”, animacja „Kraina smoków”, film familijny „Wojna z dziadkiem” z Robertem De Niro w roli głównej oraz przygodowa produkcja Disney’a „Wyprawa do dżunglii”. 

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Cinema3D oraz przez stronę www.
 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

POLSKA doPOLSKA do

2 1

Płacimy alimenty dorosłemu dziecku udającemu depresje i nie mamy na chleb a co dopiero na kino z młodszymi dziećmi, taki kraj 17:14, 08.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%