Zamknij
REKLAMA

Fenomenalny Janusz Radek zaśpiewał w Mielcu [ZDJĘCIA]

20:28, 12.04.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

W ramach tegorocznej edycji Przeciągów Literackich do Mielca przyjechał Janusz Radek, znany polski wokalista i aktor teatralnych inscenizacji muzycznych. Artysta wystąpił z bogatym koncertem w ramach projektu „Kim Ty jesteś dla mnie”. Koncertu wysłuchał komplet publiczności w sali nr 1 Domu Kultury SCK.

Koncert Janusza Radka w Mielcu to występ finałowy tegorocznej edycji Przeciągów Literackich. Artysta przyjechał z najnowszym projektem „Kim Ty jesteś dla mnie” – usłyszeć można było kompozycje do poezji Haliny Poświatowskiej. Wokaliście pomaga młody, świetnie zapowiadający się pianista Adam Drzewiecki. Muzyczny minimalizm dobrze służy sile przekazu poezji Poświatowskiej.

Janusz Radek odszedł od dotychczasowych schematów, w których tkwiła poezja śpiewana. Koncerty Radka są magnetyczne i poruszające – budzą w odbiorcach emocje, które pozostają z nimi na długo – nie inaczej było 12 kwietnia w Mielcu.

Zachęcamy do zobaczenia fotoreportażu z tego wyjątkowego koncertu.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

SmutekSmutek

1 0

Moje marzenie usłyszeć pana Radka na żywo i nie byłem . 00:55, 13.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone