Zamknij
REKLAMA

Lao Che zagra w Mielcu! Kiedy koncert?

10:55, 08.04.2019 | K.S
REKLAMA
Skomentuj
Fot. LAO CHE - WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE - FOT. MARCIN KLINGER

Jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich zespołów crossovera i rocka alternatywnego Lao Che zagra w Mielcu. Koncert zaplanowano jesienią tego roku.

Lao Che to polski crossoverowy zespół muzyczny, założony przez byłych członków zespołu Koli w 1999 roku, w Płocku. Nazwa zespołu pochodzi od Lao Che („Starego Che”), jednej z drugoplanowych postaci filmu Indiana Jones i Świątynia Zagłady.

Formacja znana jest przede wszystkim z takich utworów jak „Wojenka”, „Nie raj”, „Kapitan Polska” czy „Jestem Psem”. Wokalistą Lao Che jest Hubert „Spięty” Dobaczewski, w sumie zespół liczy sobie siedmiu członków, z czego ostatni dołączył do składu nie tak dawno, bo w 2017 roku.

Według nieoficjalnych informacji Lao Che zagra w Mielcu 19 września 2019 r. - prawdopodobnie w sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

ZachwyconyZachwycony

4 1

Nareszcie!!! Poza tym, brak mi słów :):):):):):) 05:44, 09.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kronobylaninkronobylanin

0 0

Jak zwykle *%#)!& zespół zagra w SCK. To nie jest miejsce na rock n roll'a! Byłem ostatnio na ich koncercie w klubie Planeta w Rzeszowie i tam był czad bo ludzie nie siedzieli przyklejeni do foteli tylko bawili, tańczyli, skakali. Zespół nawiązał z publicznością bardzo energiczną więż. Po prostu czad. SCK to dobre miejsce na koncerty np. poezji śpiewanej ale nie rock n roll'a! 12:13, 10.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone