Zamknij
REKLAMA

Kolędowanie z gwiazdami: kolędy Pospieszalskich już 17 stycznia

12:10, 03.01.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

W czwartek 17 stycznia w kościele pw. Ducha Świętego odbędzie się "Kolędowanie z gwiazdami". Dla mielczan wystąpi rodzina Pospieszalskich.

KOLĘDOWANIE Z GWIAZDAMI
KOLĘDY POSPIESZALSKICH

17 stycznia 2019, godz. 18.00
Kościół pw. Ducha Świętego w Mielcu

W tym roku tytułową gwiazdą będzie rodzina Pospieszalskich, muzycy niezwykle znani, cenieni i lubiani, zwłaszcza serdecznie przyjmowani w repertuarze kolędowo-pastorałkowym. Muzyczna rodzina wystąpi z programem „Kolędy Pospieszalskich” w 14-osobowym składzie. Zagrają i zaśpiewają muzycy dwu pokoleń tej najbardziej znanej, muzycznej rodziny w Polsce. Gdy początkiem lat 90. XX wieku Pospieszalscy nagrali pierwszą płytę z kolędami, wielu członków obecnego składu zespołu nie było jeszcze na świecie. 

Program z albumu „Kolędy Pospieszalskich” na stałe wszedł do repertuaru świątecznego rozgłośni radiowych, był zarejestrowany przez TVP. Dziś Pospieszalscy nadal grają z dziećmi, ale trzon zespołu stanowią zawodowi muzycy współpracujący z wieloma artystami, m.in. z Michałem Urbaniakiem, Voo Voo, Zakopower, Arka Noego, Raz Dwa Trzy, Anna Maria Jopek. 

Podczas koncertu polskie kolędy i pastorałki zabrzmią w autorskich opracowaniach. Podstawą będą wysmakowane klasyczne wersje, nie zabraknie jednak ani folkowych klimatów, ani żywiołowych jazzowo-rockowych aranżacji. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

maciejmaciej

1 0

no i to jest fajna sprawa. brawo dla organizatorów. 15:08, 03.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ParafianinParafianin

1 0

W mojej parafii ostatnio coraz częściej takie cuda . i fajnie. Kocham takie cuda. Kocham taki Kościół gdzie jest sacrum i ...np taki Fanny koncert dla wszystkich...Proboszczu super!!!!!!! 21:20, 03.01.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

edytaxxdedytaxxd

2 0

NAPSZ KOCHAM MOJEGO KS PROBOSZCZA TO TAKIE KONCERTY BĘDĄ CZTERY RAZY W MIESIĄCU 22:51, 05.01.2019


REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone