Zamknij
REKLAMA

Zaśpiewali patriotyczne piosenki

10:40, 29.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

18 uczniów szkół podstawowych wystąpiło w Radomyślu Wielkim podczas Gminnego Przeglądu Piosenki Patriotycznej. Najlepiej zaprezentowały się Karolina Lazur i Wiktoria Kagan.

Przegląd, który odbył się 19 listopada, zorganizowało Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim. Występom przysłuchiwała się komisja konkursowa w składzie: przewodniczący Paweł Stanosz (dyrektor radomyskiej Szkoły Muzycznej), Anna Homik - instruktor, muzyk w SCKiB i Sylwia Pisarczyk - studentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Po wysłuchaniu 18 prezentacji wokalnych jury wydało swój werdykt.

Wśród uczniów klas IV-VI zwyciężyła: Karolina Lazur (SP w Radomyślu Wielkim). Drugie miejsce zajęła Oliwia Ciuła (ZS-P w Podborzu), a trzecie Mikołaj Adamowicz (NSP w Dulczy Małej). Wyróżnienia otrzymały: Faustyna Kieraś (SP w Radomyślu Wielkim) i Zuzanna Litwin (ZS-P w Partyni).

Wśród siódmio- i ósmoklasistów triumfowała Wiktoria Kagan (ZS-P w Partyni). Drugi był Igor Łapa (ZS-P w Partyni), a trzecia Julia Olchawa (SP w Radomyślu Wielkim).

Wyróżnienia trafiły do Julii Bielat (NSP w Dulczy Małej) i Marii Krasoń (SP w Radomyślu Wielkim). Laureaci otrzymali statuetki i książki, a wyróżnieni nagrody książkowe.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%