Zamknij
REKLAMA

Świąteczny konkurs w Radomyślu Wielkim

13:02, 13.12.2019 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Ponad 130 uczniów z ośmiu szkół wzięło udział w Gminnym Konkursie Plastycznym „Mój choinkowy anioł” zorganizowanym przez Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim.

Dziś (13.12.) poznaliśmy wyniki konkursu. Jury w składzie: Małgorzata Weryńska-Sorochman (przewodnicząca), Małgorzata Rzegocka i Anna Kalita postanowiło przyznać ponad 50 nagród i wyróżnień. Oto wyniki:

Kat.  I (klasy 1, 2, 3)                                                                                                                       

1. miejsce

Adrian Bajor (ZSP w Janowcu), Filip Frankowicz, Karol Cetnar, Karol Para

Filip Kużdżał, Emilia Jołda, Anita Krzyżowska (SP w Radomyślu Wielkim),

Anna Smagacz, Maksymilian Mróz (ZSP w Żarówce),                                                  

2. miejsce

Milena Czechura (ZSP w Dąbiu), Dawid Dubiel, Zuzanna Dubiel, Marcelina Łaz (ZSP w  Podborzu), Alicja Jaremcio (SP w Radomyślu Wielkim), Agata Grzech (ZSP w Żarówce),

3. miejsce

Jan Grzech (NSP w Dulczy Małej), Dominik Wolanin (SP w Radomyślu Wielkim)      

Wyróżnienia:

Zuzanna Mydlarz, Klaudia Socha, Oliwia Socha (ZSP w Dąbiu), Karolina Ziobroń (ZSP w Partyni), Wiktoria Dereń (ZSP w  Podborzu), Lena Pawełczak, Szymon Marczyk, Maksymilian Wąż, Maja Tendaj, Wiktoria Tendaj, Pola Osora (SP w Radomyślu Wielkim), Zofia Finor (ZSP w Żarówce)                                              

Kat. II (klasy 4, 5, 6)

1. miejsce

Kamila Idzik (ZSP w Podborzu), Przemysław Dragan, Antoni Pleban, Nikodem Krzyżowski (SP w Radomyślu Wielkim), Zofia Kuzara (SP w Zdziarcu), Roksana Moskalczyk, Nikodem Mróz (ZSP w Żarówce),

2. miejsce

Martyna Machnik (ZSP w Partyni), Marlena Dragan, Lena Osora (SP w Radomyślu Wielkim)

3. miejsce

Amelia Litwin (ZSP w Dąbiu), Gabriela Bogota (ZSP w Podborzu), Antoni Marczyk (SP w Radomyślu Wielkim), Justyna Cichoń, Filip Madura  (ZSP w Żarówce)                              

Wyróżnienie

Szymon Chmiel, Magdalena Mydlarz (ZSP w Dąbiu), Julia Dubiel (ZSP w Partyni), Natalia Powrożnik (SP w Zdziarcu), Julita Dobosz, Martyna Jachym (ZSP w Żarówce)                                                                                                

Kat. III (klasy 7, 8)

2. miejsce Oliwia Kilian  (ZSP w Podborzu)

3. miejsce Jakub Madura (ZSP w Żarówce)                                                                  

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA