Zamknij

Firma AUTOPART zatrudni Operatorów i Magazynierów

00:00, 28.10.2022 artykuł sponsorowany

AUTOPART, producent wysokiej klasy akumulatorów do wszystkich typów pojazdów, ciągle modernizuje i unowocześnia swoje linie produkcyjne. Poszukujemy osób, które chcą mieć kontakt z nowoczesną technologią i sprzętem od najlepszych producentów dla branży akumulatorowej. Jeśli chcesz się rozwijać i lubisz podejmować nowe wyzwania, aplikuj do nas.

Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych

Twoje zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrolowanie jakości wytworzonego produktu
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych
  • zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń
  • wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń
  • przestrzeganie przepisów BHP i p.poż

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora
  • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne)
  • mile widziane "Uprawnienia SEP eksploatacji "E" - na stanowisku eksploatacji w zakresie elektroenergetycznym
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • dokładność, sumienność,  terminowość, rzetelność, umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • pracę w polskiej, stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki finansowe - wynagrodzenie podstawowe, premia frekwencyjna, premie uznaniowe za zaangażowanie w projekty (także dla pracowników produkcyjnych)
  • pakiet świadczeń z funduszu socjalnego - dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świadczenia świąteczne 2x w roku, organizacja imprez, prezenty na koniec roku
  • karnety na basen i siłownię
  • opieka medyczna LUXMED
  • codzienne dofinansowanie do posiłków w ramach programu Smartlunch
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • szkolenia i kursy specjalistyczne (w tym językowe)
  • dofinansowanie nauki oraz możliwość korzystania z biblioteki firmowej
  • wsparcie sportowych pasji
  • niezbędne narzędzia pracy wymagane na stanowisku

Magazynier

  • bieżąca inwentaryzacja stanów magazynowych
  • odbiór wyrobów gotowych oraz półwyrobów z produkcji
  • realizacja zleceń produkcyjnych
  • rozładunek i załadunek towaru
  • obsługa wózka widłowego
  • przyjmowanie towaru
  • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej w formie papierowej i elektronicznej

  • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie
  • uprawnienia UDT zezwalające na obsługę wózków widłowych
  • uczciwość, dokładność, terminowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć nauki, rozwoju i stabilizacji zawodowej

Oferujemy:

AUTOPART SA
ul. Kwiatkowskiego 2a, 39-300 Mielec
[email protected]

Przed wysłaniem aplikacji zapoznaj się z klauzulą o przetwarzaniu Twoich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego: klauzula informacyjna.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%