Zamknij

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. prowadzi rekrutację

00:00, 30.06.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 00:16, 30.06.2022

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o.
prowadzi rekrutację na stanowiska:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU
MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Mielec

Jesteśmy jednym z największych pracodawców w mieleckiej strefie, dostawcą wiązek elektrycznych w branży motoryzacyjnej od ponad 25 lat na polskim rynku.

Wymagania dla stanowiska Technik Utrzymania Ruchu:
• wykształcenie średnie techniczne (elektryka/elektronika)

• uprawnienia (UDT) na wózki widłowe oraz uprawnienie SEP będą dodatkowym atutem

• umiejętności pracy w zespole oraz zaangażowanie w realizację zadań

• dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

Zadania:
• wykonywanie bieżących napraw
• wykonywanie konserwacji zapobiegawczych
• wykonywanie prac zleconych dotyczących obsługi budynków Lear
• wykonywanie badań zdolności

Oferujemy:
• stabilność zatrudnienia na umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie - wypłacane zawsze na czas
• benefity zarówno finansowe, jak i pozafinansowe
• bogaty pakiet świadczeń socjalnych
• transport na trasach organizowanych przez firmę
• kartę Multisport
• prywatną opiekę medyczną
• dofinansowanie do posiłków

Wymagania dla stanowiska Magazynier:
• wykształcenie średnie zawodowe
• uprawnienia (UDT) na wózki widłowe oraz doświadczenie w ich obsłudze będą dodatkowym atutem
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy rzetelność i solidność

Zadania:
• przyjmowanie i wydawanie towarów zgodnie z obowiązującymi procedurami
• rozładunek i załadunek samochodów
• wykonywanie prac magazynowych przy użyciu wózka widłowego
• wypełnianie dokumentacji magazynowej

Oferujemy:

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy
w naszej firmie zapraszamy do złożenia CV do siedziby firmy

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o oddział w Mielcu
ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec
email: [email protected]
(w tytule maila proszę podać nazwę stanowiska)
Informacje telefoniczne: 177739374

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%