Zamknij
REKLAMA

Firma Geyer & Hosaja poszukuje pracowników

00:00, 01.12.2021 | Ogłoszenie płatne

Jesteśmy jednym z największych producentów wyrobów gumowych w naszej części Europy, zatrudniającym ponad pół tysiąca pracowników w 4 zakładach produkcyjnych. 

Doświadczenie czerpiemy z ponad ćwierć wiecznej działalności w branży gumowej. 

Zajmujemy wiodącą pozycję na rynkach mieszanek gumowych, dywaników samochodowych, opon bieżnikowanych, materiałów do bieżnikowania opon, elementów bezpieczeństwa drogowego, granulatów oraz wielu innych wyrobów z gumy. 

Szczególny nacisk kładziemy dobrą współpracę między pracownikami, szkolenia, a w obszarze produkcji - na jakość i ochronę środowiska.  

Nasze zakłady produkcyjne są objęte rygorystycznymi, międzynarodowymi systemami jakości w tym IATF. Współpracujemy z największymi i najbardziej wymagającymi koncernami z całego świata.

Do naszego zakładu w Partyni poszukujemy pracowników na stanowiska:

Samodzielny księgowy/księgowa

Elektryk


Dowiedz się więcej i aplikuj: geyer-hosaja.com.pl/praca/oferty-pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula Zgody
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów  rekrutacyjnych prowadzonych przez „Geyer&Hosaja" Sp. z o.o. Zgoda jest wyrażona całkowicie dobrowolnie. Mam świadomość, iż mogę ją odwołać w każdym czasie.
……………………………………………………
(podpis kandydata na pracownika)
 
Część informacyjna
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1)    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „Geyer&Hosaja” Sp. z o.o., Partynia 12, 39-310 Radomyśl Wielki 
2)    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie dobrowolnej zgody w celu wykorzystania na potrzeby aktualnej i przyszłych procesów rekrutacyjnych- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
3)    Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, nie dłużej jednak niż przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora
4)    Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 
5)    Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
6)    Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
7)    Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zindywidualizowany, w tym również w formie profilowania. Konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.
……………………………………………………
(podpis kandydata na pracownika)

 

(Ogłoszenie płatne)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%