Zamknij

Praca w EURO-EKO - Kierownik projektów budowlanych

09:34, 15.07.2021 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 12:46, 19.07.2021

W związku z dynamicznym rozwojem firma Euro-Eko Sp. z o.o., lider w produkcji paliw alternatywnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTÓW BUDOWLANYCH

  • OPIS STANOWISKA:

•    nadzór, weryfikacja i koordynacja robót budowlanych m. in. w zakresie zgodności z projektem, regulacjami i standardami wewnętrznymi i zewnętrznymi
•    nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną
•    odbiór prac - przygotowanie protokołu odbioru
•    przygotowywanie dokumentów i koordynacja (protokoły zaawansowania robot, przedmiary, obmiary)
•    udział w opracowaniu harmonogramu robót, dostaw materiałów i usług oraz sprzętu i personelu dla potrzeb budowy
•    koordynowanie zamówień materiałów
•    przeprowadzanie odbiorów robót
•    nadzór nad dokumentacją techniczną
•    przestrzeganie i kontrola zachowania przepisów i standardów BHP
•    koordynacja pracy podwykonawców

  • WYMAGANIA:

•    wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
•    doświadczenie w pracy z projektami budowlanymi
•    umiejętność obsługi komputera
•    znajomość pakietu MS Office oraz AutoCad
•    uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem, ale nie są warunkiem koniecznym
•    samodzielność i dynamika w działaniu
•    dyspozycyjność
•    kreatywność, zaangażowanie  i proaktywne podejście do wykonywanych obowiązków

  • OFERUJEMY:

• Umowę o pracę wraz z dodatkami motywacyjnymi (m.in. pakiet medyczny),
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Pełny pakiet narzędzi niezbędnych do pracy (telefon, komputer, możliwość korzystania z samochodu służbowego),
• Bardzo dobrą atmosferę i pomoc w realizacji zadań,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji (studia, szkolenia, itp.)

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i LM
na adres [email protected] wraz z odpowiednią klauzulą RODO.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%