Zamknij
REKLAMA

Czym jest kawa niskodrażniąca i gdzie ją zdobyć w Mielcu

15:46, 14.01.2020 | G.S

Coś dla miłośników kawowego naparu o wrażliwych żołądkach.

Jeśli jesteś w gronie osób, które nie wyobrażają sobie dnia bez kilku filiżanek kawowego naparu, kawa potrzebna Tobie jest nie tylko ze względu na swoje niekwestionowane walory smakowe, ale również do pobudzenia, jednocześnie należysz do 20% populacji, którym szkodzi kwas w niej zawarty – jest dla Ciebie ratunek - kawa niskodrażniąca.

Kawa ta w smaku i aromacie niczym nie odbiega od tradycyjnej kawy. Zawiera również taką samą ilość pobudzającej kofeiny. Nie zawiera natomiast kwasów, które drażnią żołądek.

Kwasy znajdujące się w cieniutkiej warstwie wosku, który pokrywa każde dojrzałe ziarenko kawy zostały z niej bowiem usunięte za pomocą zwykłej wody a dokładniej pary wodnej. Można ją przyrządzać jak inne kawy w ulubiony przez siebie sposób. Należy jednak pamiętać o jednej rzeczy – to podrażnienie po wypiciu kawy nie zawsze świadczy o tym, że ona nam szkodzi. Powodem złego samopoczucia może być jej wypicie na czczo, lub nawet nietolerancja laktozy zawartej w mleku, które często dodajemy do kawy.

Kawa dostępna tutaj: http://sklep251066.shoparena.pl/pl/p/KAWA-ARABIKA-NISKO-DRAZNIACA-KOLUMBIA/40

Grzegorz Sieroń
Pan Kawa Mielec

Zobacz więcej na:
https://www.facebook.com/kawaczyherbatasklep/
https://www.youtube.com/channel/UCzy4_Im9u48Njl6srg2FUBw

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMAEkspresy do kawy - sprawdź opinie
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone