Zamknij
REKLAMA

Tanie zakupy są jeszcze łatwiejsze! Sprawdź aplikację Blix

10:57, 14.05.2019 | Materiał partnera

Blix to najlepsza aplikacja mobilna dla prawdziwych łowców okazji! Nigdzie nie znajdziesz tylu gazetek promocyjnych i praktycznych funkcjonalności! Sprawdź, dlaczego aplikacja Blix jest tak popularna wśród konsumentów i jakie są zalety korzystania z niej na co dzień.

Dlaczego warto wybrać darmową aplikację Blix, która była pobrana ponad 1 000 000 razy? To jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi ułatwiających zakupy. Aplikacja wraz z platformą działającą na stronie https://blix.pl/ gromadzi gazetki promocyjne wielu sklepów m.in. najpopularniejszych sieci spożywczych czy odzieżowych. Korzystając z Blix, można stworzyć też własną listę zakupów czy zapisać na urządzeniu karty lojalnościowe.

Kupuj mądrze używając aplikacji Blix

Na atrakcyjnej, promocyjnej ofercie można wiele zaoszczędzić, dlatego cena jest jedną z najważniejszych cech produktu. Osoby, które nie lubią przepłacać i mądrze planują swoje wydatki, z pewnością będą zadowolone z aplikacji Blix. Dzięki niej w jednym miejscu można przeglądać gazetki promocyjne zarówno sklepów spożywczych, jak i odzieżowych. Zapoznając się z bieżącymi ofertami, znacznie łatwiej jest znaleźć produkt w najlepszej cenie. To z kolei sprawia, że wydajesz mniej!

Jakie gazetki są w aplikacji Blix?

Korzystając z aplikacji Blix, zyskuje się dostęp do bardzo rozbudowanej i uporządkowanej alfabetycznie, listy sklepów. Wśród nich są czołowe marki typu Biedronka, Lidl, Auchan, Kaufland czy Carrefour, ale także popularne sieci odzieżowe, obuwnicze, dziecięce, elektroniczne, gastronomiczne czy meblowe takie jak  5.10.15, 4F, CCC, Deichmann, Black Red White i wiele, wiele innych.

Gazetki są dostępne w aplikacji i na stronie internetowej. Chcąc zapoznać się ze wszystkimi promocjami danego sklepu, przykładowo https://blix.pl/sklep/biedronka/, można wygodnie przeglądać zarówno aktualne, jak i archiwalne oferty. Tym, którzy wolą być na bieżąco, aplikacja wysyła powiadomienia o nowych gazetkach.

Funkcje aplikacji Blix, które ułatwiają zakupy

Najnowsze gazetki promocyjne prawie wszystkich sklepów w Polsce to nie jedyny powód, dla którego warto zainstalować aplikację Blix w swoim telefonie. To narzędzie daje swoim użytkownikom o wiele więcej funkcji!

Po pierwsze – można tworzyć w aplikacji własną listę. Przeglądając gazetkę, wystarczy dodać konkretny produkt do planowanych zakupów i gotowe! Istnieje możliwość udostępnienia listy innym, co ułatwia wspólne zakupy.

Po drugie – do aplikacji można dodać różne karty lojalnościowe. Dzięki tej opcji zwolnisz miejsce w portfelu na oszczędności, które pozostaną po zakupach na promocji!

Po trzecie – narzędzie oferuje również mnóstwo inspirujących przepisów. Na stronie https://blix.pl/gotuj/ można znaleźć pomysły na dania obiadowe, desery, potrawy wegetariańskie, napoje czy propozycje z kuchni świata. Przepisy są proste, szybkie i idealne na wiele okazji – letniego grilla, a nawet uroczystą wigilię.

Po czwarte – jeśli interesuje Cię konkretny produkt np. kawa, wystarczy, że wpiszesz go w inteligentną wyszukiwarkę Blix-a, a w wynikach otrzymasz spis gazetek różnych sklepów, w których wybrany artykuł występuje. Łatwo porównasz więc ceny i szybko wybierzesz najlepszą ofertę!

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA