Zamknij
REKLAMA

Biznes Wyzwania - rusza cykl spotkań biznesowych!

15:37, 18.01.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Na co dzień prowadząc biznes napotykamy na wiele wyzwań związanych z mnogością zadań dla przedsiębiorcy. Bardzo często wśród tych wyzwań są takie, do których niezbędna jest specjalistyczna wiedza. Dlatego też powstała idea spotkań biznesowych, na których przybliżane będą wyzwania z obszaru prawa, informatyki, funduszy unijnych i zasobów ludzkich. 

Tematem przewodnim pierwszego spotkania jest bezpieczeństwo biznesu, czyli to jak we właściwy sposób chronić wiedzę w przedsiębiorstwie (własność intelektualną) i obieg informacji zarówno w obszarze prawnym, informatycznym oraz bazującym na lojalności pracowników. 

- Porozmawiamy również o tym, jakie są obecnie możliwości finansowania projektów dla przedsiębiorstw. Na spotkania zapraszamy przedsiębiorców prowadzących firmy produkcyjne i usługowe zatrudniających powyżej 10 pracowników. Zapraszamy również właścicieli biur księgowych, które często pełnią funkcje konsultingową dla przedsiębiorców - przekazuje organizator. 

Pierwsze spotkanie odbędzie się 29 stycznia o godzinie 8:30 w Hotelu Atena w Mielcu. 

Specjalistami, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem będą:

Piotr Kamiński – Radca prawny, partner zarządzający Piotr Kamiński Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Rzeszowie. Specjalizuje się w prawie korporacyjnym i optymalizacji prawno-podatkowej.

Mariusz Kwolek – Radca prawny, Lider Praktyki rynku FMCG i prawa telekomunikacyjnego. Specjalizujeący się w obsłudze prawnej projektów inwestycyjnych.

Tomasz Kaleta – Współwłaściciel firmy PROFERIS, doświadczony konsultant w zakresie ochrony informatycznej danych i tworzenia indywidualnych rozwiązań informatycznych do zarządzania produkcją.

Michał Janas – Właściciel firmy MJC, zajmującej się przygotowaniem i zarządzaniem projektami unijnymi. Licencjonowany trener Zarządzania Projektami IPMA Polska i Certyfikowany Project Manager.

Inga Safader-Powroźnik – Doradca Zarządów ds. Komunikacji, Coach, Facylitator, właściciel ITS Communication. Specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań w zakresie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz budowaniu zaufania wśród pracowników. 

Prowadzisz własny biznes na terenie Mielca lub okolic? Jesteś właścicielem, kierownikiem lub managerem firmy? Jeżeli uważasz, że rozwój Twojego Biznesu jest ważny, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Zarejestruj się już dziś na www.bizneswyzwania.pl i weź udział w inauguracyjnym spotkaniu biznesowym. 

Gruntowna wiedza połączona z praktyką pozwoli Ci na efektywniejsze zarządzanie m.in. zasobami ludzkimi, finansowymi, teleinformatycznymi, prawnymi i innymi, które mają na celu unikanie zagrożeń oraz strat dla firmy. 

Pierwsze wyzwanie – BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

9:00 Powitanie gości

9:10 – 9:40 Zabezpieczenie tajemnic, wynalazków, danych handlowych firmy – fanaberia czy   konieczność? – Kancelaria Radców Prawnych Piotr Kamiński i Robert Kamiński. Prelegenci: Piotr Kamiński, Mariusz Kwolek

9:40 - 10:10 Bezpieczeństwo danych – Gra wysokiego ryzyka! – PROFERIS systemy informatyczne  dla biznesu. Prelegent: Tomasz Kaleta

10:10 - 10:30 Przerwa kawowa

10:30 – 11:00 Fundusze unijne źródłem kapitału dla bezpieczeństwa w firmie – MJC Prelegent: Michał Janas

11:00-11:30 Lojalność pracowników najlepszą gwarancją bezpieczeństwa – ITS Communication Prelegent: Inga Safader-Powroźnik

11:30 – 12:00 Networking

- Zapraszamy na spotkanie biznesowe z udziałem firm doradczych i ekspertów. Zyskasz nowe kontakty. Ludzi podobnych do siebie i specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą. Dołącz do nas! Porozmawiajmy o biznesie! Porozmawiajmy o wyzwaniach! - dodaje organizator. - Zainwestuj w wiedzę, która pomoże Ci ochronić swoją firmę, klientów i pracowników.

29 stycznia 2019 roku, Hotel Atena ul. Przemysłowa 67, 39-300, Mielec, godz.: 8:30
Rejestracja: www.bizneswyzwania.pl

Kosz udziału w spotkaniu – 50 zł/os.
Płatność online lub przy rejestracji. 

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone