Zamknij
REKLAMA

Kilkugodzinna dyskusja i odwołanie Jarosława Szczerby!

21:12, 28.01.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Przez kilka godzin trwała dyskusja nad zmianą przewodniczącego komisji sportu i rekreacji. Ostatecznie większością głosów Jarosław Szczerba został odwołany. W jego miejsce powołano Wiesława Truniarza.

Na sesji rady miejskiej, która odbyła się w czwartek, najdłużej dyskutowanym punktem był ten o zmianach w komisjach radnych. Najważniejszym tematem było odwołanie Jarosława Szczerby z funkcji przewodniczącego komisji sportu i rekreacji.

Zmiany w trzech komisjach

Najpierw jednak dokonano zmian w składach komisji rewizyjnej oraz komisji sportu i rekreacji. Z tej pierwszej zrezygnował Wiesław Truniarz, jednocześnie wyrażając chęć uczestniczenia w komisji sportu. Z kolei Dominik Surowiec wyraził chęć zamiany komisji sportu na rewizyjną. Radny zrezygnował też z przewodniczenia komisji porządku publicznego i regulaminowej - zastąpiła go Mirosława Jakubowska.

Już tu część radnych wątpiła w przyjętą przez przewodniczącego Bogdana Bieńka kolejność głosowania spraw. – Może jednak zacznijmy od sedna, czyli od odwołania Jarosława Szczerby – mówił Marek Zalotyński. - Niech pan Szczerba się odniesie, bo ta uchwała jest skonstruowana w misterny sposób, której towarzyszy pozbawienie go funkcji przewodniczącego.

Ostatecznie jednak temat Jarosława Szczerby przeniesiono na koniec procedowania. I ten punkt zajął kilka godzin obrad.

Wątpliwości ws. wniosku

Przypomnijmy, że pięcioro radnych: Magdalena Weryńska-Zarzecka, Mirosława Jakubowska, Grzegorz Ziomek, Tomasz Róg oraz Wiesław Truniarz złożyło wniosek o odwołanie Jarosława Szczerby z funkcji przewodniczącego komisji sportu i rekreacji. Już sama forma wniosku wzbudziła dyskusję. Najpierw radni pytali, dlaczego wniosek nie został dołączony od razu do porządku obrad. Bogdan Bieniek argumentował, że najpierw chciał dokument ten przedstawić Jarosławowi Szczerbie i oczekiwał jego zgody na przekazanie go pozostałym radnym. – Nie chciałem, by stało się to powodem kryptoreklamy kolegów, którzy chcieli ten wniosek widzieć, żeby go natychmiast nie publikowali w mediach, by coś się działo wokół rady miejskiej – dodawał. - Chciałem tego uniknąć, by ten temat przegadać na sesji, a nie, by służyło to do tego typu zachowania.

Takiemu postępowaniu dziwił się radny Szczerba. - Jestem zdziwiony, że pan oczekiwał ode mnie jakiejś zgody czy można go pokazać innym. Rozumiem, gdyby to były rzeczy porażające czy podlegające paragrafom, ale ten wniosek? Powinniśmy 21 stycznia znać treść tego wniosku bez pytania Szczerby czy wyraża zgodę, ale czytając go, to może bym i zabronił, bo jego treść mnie przeraża – mówił.

Jakie zarzuty?

Bogdan Bieniek przedstawiał argumenty za odwołaniem Jarosława Szczerby. Mówił o środkach na sport zapisanych w budżecie. - Zostaliśmy wybrani jako radni, by wspierać pracę klubów. Muszą mieć oparcie w komisji i jej przewodniczącym. Prezesi chcą mieć po swojej stronie radnych, by rozmawiać z prezydentem i urzędnikami o planach, wsparciu, kłopotach. To przewodniczący powinien przedstawiać stanowiska, proponować rozwiązania i dbać o bezpieczeństwo budżetu miasta – mówił, podając, że radny Szczerba nie zareagował na obniżki środków dla klubów i stowarzyszeń na szkolenie dzieci i młodzieży.

- Nie znalazło się to w obradach komisji sportu. Powinniśmy przeprowadzić rozmowy z prezydentami i dojść do odpowiedzi, dlaczego te kwoty się zmieniły. Czy te kluby przeżyją? – dodawał. - To różna wizja zarządzania miastem pomiędzy prezydentem Wiśniewskim a Jarosławem Szczerbą. Wniosek zmierzaja do poprawy pracy komisji sportu jako ważnej części rady miasta.

– To Jacek Wiśniewski po raz pierwszy w historii miasta zdecydował się usunąć przewodniczącego komisji sportu z komisji stypendialnej – odpowiadał Jarosław Szczerba. – Zakusy na ten fotel czynione są od wielu miesięcy. Od 30 lat nie było przypadku usunięcia przewodniczącego wbrew jego woli. To sytuacja skandaliczna i nie ma na to mojej zgody, jak i radnych i mieszkańców Mielca.

Szczerba: Atak na moją osobę

Jarosław Szczerba przygotował szeroką prezentację, w której pokazywał swoją działalność – ilość złożonych interpelacji i wniosków, starania o stypendia dla sportowców, pomoc klubom. Udowadniał też, że po przeczytaniu wniosku o jego odwołanie skontaktował się z prezesami kilku mieleckich klubów sportowych, czy faktycznie mają uwagi do jego pracy.

- Wszystkie kluby były zdziwione moim pytaniem. Wszystkie są zadowolone ze współpracy z komisją sportu i przewodniczącym. Mają poczucie, że mogą na mnie liczyć, że ich odwiedzam, biorę udział w zawodach – podkreślał.

Dopytywał więc radnych, którzy podpisali się pod wnioskiem, jakie kluby mają zastrzeżenia do jego pracy. Nie uzyskał jednak jednoznacznej odpowiedzi. – Nie jestem w sporze z żadnym z klubów czy prezydentem – dodawał. – Wnioskodawcy zasłaniają swoje polityczne pobudki, próbują wplątać prezydenta, co jest niedopuszczalne.

- Proszę o odrzucenie tego wniosku, to manipulowanie mieszkańcami, radnymi, jest to tylko i wyłącznie atak polityczny na moją osobę. Wstrzymanie się od głosu będzie oznaczało ciche przyzwolenie na akceptowanie tak skandalicznego wniosku i tak bezprecedensowy atak na moją osobę – apelował do radnych.

- Nikt nie zarzuca, że jest pan mało aktywny sportowo. Mówmy o poważnych rzeczach, że brak jest współpracy z klubami. To nie uczestniczenie w imprezach, ale troska czy mają z czego żyć – mówił Bogdan Bieniek.

- Państwo są rozczarowani radnym Szczerbą, bo pan Szczerba pokazuje pewne rzeczy. Ale to nie może być podstawą do odwołania. Tak się nie godzi. Piszą państwo ciemne karty samorządu Mielca. Takich rzeczy po prostu nie było – powiedział Radosław Swół. - Proszę o nieodwoływanie najlepszego przewodniczącego komisji tylko dlatego, że nie możecie nim sterować jak zabawką. Nie można mu zarzucić, że się nie angażuje, nie ma doświadczenia, nie ma wiedzy. Zastanówcie się czy chcecie to zrobić.

Dlaczego podpisali wniosek?

Mirosława Jakubowska odniosła się do słów Jarosława Szczerby, że przez dwa lata nie złożyła ona żadnej interpelacji. - Nie będę traciła czasu na pisanie interpelacji z każdą jedną rzeczą, bo to nie leży w mojej gestii. Nie potrzebuję czegoś takiego. Po prostu idę do miasta z prośbą – mówiła.

– O pracy radnych nie stanowi liczba wniosków. Ja mam inny zwyczaj, w sprawach dużych składam interpelacje, w mniejszych – rozmawiam – podkreślała z kolei Magdalena Weryńska-Zarzecka. – W sprawie pana działań w stosunku do stowarzyszenia piłki ręcznej, zanim pan nakręcił filmik i puścił informację do mediów, ja poczekałabym na wyjaśnienia. Spowodowało to, że zaczęli się wycofywać sponsorzy, nie tylko piłki ręcznej, ale i innych dyscyplin.

Głos zabrał też Grzegorz Ziomek. – Podpisałem się pod wnioskiem. Nie ukrywam, że zrobiłem to świadomie. Chcę pogratulować panu Szczerbie prezentacji oraz marketingowego podejścia do sprawy. Te zdjęcia pokazują zaangażowanie czy też udział w wydarzeniach, i dobrze. Niestety, ale nie potwierdzam, by działania radnego Szczerby służyły sportowi – mówił. - Mieliśmy zdjęcie pokazujące udział w sesji z biało-niebieskim szalikiem, że radny walczył o pieniądze dla sportowców na stypendia. Jaka jest rzeczywistość? 7 grudnia 2019 roku na sesji głosowaliśmy nad projektem uchwały przesunięcia środków na drugą połowę 2020 dla sportowców. Jakie wyniki głosowania? Pan Szczerba był przeciw.

Jarosław Szczerba odpowiadał, że na komisji opowiadał się za stypendiami, jednak na sesji uchwała o zmianach w budżecie została poszerzona o inne kwestie, które nie miały jego poparcia.

Szczerba odwołany, Truniarz powołany

- Dajmy szansę dokończyć radnemu Szczerbie pracy jako przewodniczący komisji sportu. Mam wrażenie, że jest teraz karany za aktywność – dodawał Jakub Cena. – Nie róbmy z rady miasta cyrku, przedszkola, nie działajmy „jest pan zbyt aktywny, to zabieramy panu kredki”.

Kolejne głosy radnych i wzajemne zarzuty przerwał Zbigniew Rzeźnik, który zgłosił wniosek formalny o zakończenie dyskusji i rozpoczęcie głosowania.

Ostatecznie za odwołaniem Jarosława Szczerby zagłosowało 11 radnych, 10 było przeciw a 2 wstrzymało się od głosu.

Kolejno procedowano wybór nowego przewodniczącego. Tu Zbigniew Rzeźnik zaproponował kandydaturę Wiesława Truniarza a Jakub Cena osobę Jarosława Szczerby. Ostateczne głosowanie zdecydowało, że funkcję przewodniczącego komisji sportu i rekreacji objął Wiesław Truniarz. Za nim opowiedziało się 11 radnych, przeciwko było 5, wstrzymało się 2 a 5 zrezygnowało z głosowania.

- Zostałem zdjęty z funkcji przewodniczącego w skandalicznych okolicznościach. Wnioskodawcy nie byli w stanie wskazać niczego, co by potwierdziło ten wniosek. Mam świadomość, że to co wyprawiacie z tym miastem ma jeden schemat. Kontrowersyjne uchwały, jeśli opozycja czy moja osoba w obronie mieszkańców kontratakuje poszczególne uchwały, macie taktykę by zamknąć oczy, nacisnąć przycisk „za”, a za dwa tygodnie temat się rozmyje i przejdziemy do porządku dziennego – dodawał Jarosław Szczerba - Od dzisiaj się to zmieni. Co tydzień będę przypominał mieszkańcom osoby, które odwołały mnie bez uzasadnienia.

- Jestem człowiekiem odważnym, lubię wyzwania, jestem człowiekiem otwartym – będę chciał się spotykać z przedstawicielami klubów i stowarzyszeń, będę dążył do najlepszych relacji. Będę otwarty na współpracę z członkami komisji. Liczę na współpracę dla dobra sportu także z panem Jarosławem Szczerbą – zapowiadał z kolei Wiesław Truniarz.

Portal

hej.mielec.pl

Napisał o tym

pierwszy

 

Kto powinien być przewodniczącym komisji sportu i rekreacji?

Ankieta zakończona, dziękujemy za oddane głosy. Wyniki głosowania są widoczne poniżej:
Jarosław Szczerba 67%
Wiesław Truniarz 34%
(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (156)

MKMK

89 11

Ta rada to jakiś cyrk. 21:45, 28.01.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

KasiaKasia

32 18

jak słuchałam Jarka to masz rację to cyrk 22:01, 28.01.2021


Precz z Razem dla ZiPrecz z Razem dla Zi

6 1

Raczej ta banda post- komunistów z dawnego SLD w Mielcu i sprzedawców typu Ziomek. 20:45, 30.01.2021


Dziku!Dziku!

123 27

Teraz czekamy na odwołanie "prezydenta" Wiśniewskiego... 21:47, 28.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JanJan

13 14

Szkoda że zdjęć z komunii nie pokazał żenada.
A papier wystawił mu sam św. Bartosz J. 😂 22:44, 28.01.2021


No i fajnie No i fajnie

70 49

W końcu usunęli gościa, który zamiast pomagać klubom wolał załatwiać swoje prywatne sprawy i mścić się na osobach, które swego czasu zaszły mu za skórę. "Władza" uderzyła do głowy, ale jak widać pan jarek to płoteczka, którą usunięto w dziecinnie prosty sposób.

Najlepiej o całej sytuacji świadczy fakt, że Pan Ziomek, który startował z tej samej partii w końcu przejrzał na oczy i stanął naprzeciw swojemu "koledze".

Ps. Naprawdę ciekaw jestem tego poparcia prezesów klubów 😂 jest szansa na jakiś komentarz od nich? 21:54, 28.01.2021

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

NiktNikt

31 4

No i fajnie lepiej dać się manipulować i być jak chorągiewka na wietrze mam na myśl pana Ziomka.
23:49, 28.01.2021


Nikoś DyzmaNikoś Dyzma

16 16

Jeśli ktoś tu jest chorągiewka to pan szczerba, który robi wokół siebie szum byle by o nim sie coś pisało i mówiło. Nie ważne jak byle by był na świecznku...

Zrobił aferę z ręczną, mylił kilogramy z kompletami strojów i nagle sytuacja ucichła bo się okazało że wszystko ok, więc gdzie te wyjaśnienia które obiecał?

A jak myślisz dlaczego żołnierze jarka z Żoliborza tak stanęli po jego stronie? Bo brakuje im ludzi do większości, a ciemnogród najłatwiej zmanipulować. Tym bardziej taki który został sam, bo 00:04, 29.01.2021


GacGac

9 0

Tylko Ziomek to oferma
12:08, 29.01.2021


MielecMielec

1 0

ziomek?? co to ?? 20:50, 29.01.2021


WstydWstyd

36 21

Totalna porażka po obu stronach. PIS nie pamięta jak w poprzedniej kadencji robił to samo co koalicja teraz. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść .... 22:00, 28.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KyrenKyren

49 45

Nareszcie!! Brawo dla całej rady! 22:01, 28.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Posel na sejm.Posel na sejm.

34 61

Brawo Panie Wiesławie! Nareszcie odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. 22:03, 28.01.2021

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

TrollTroll

14 7

Chyba żartujesz!!!!! 07:32, 29.01.2021


HdhxHdhx

21 7

Truniarz nie odróżnia piłki do siatkówki a pilki do koszykówki 08:15, 29.01.2021


do hdhxdo hdhx

7 5

nie znasz chłopa a piszesz głupoty , on nie jednego młodziana dziś przeskoczy i sport zna nie tylko z telewizji 11:48, 29.01.2021


TrollTroll

57 51

Szczerba już 2 lata temu powinien być odwołany. Koalicja pokazała swą siłę i zjednoczenie. 22:04, 28.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

NormalneNormalne

16 4

Przygłupy 22:25, 28.01.2021


SzujaSzuja

40 30

Komisja zacznie teraz pracować A nie pisać bezsensowne interpelacje. 22:05, 28.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EssaEssa

39 46

Dobra zmiana! Gratulacje! 22:05, 28.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Magdalena. Magdalena.

66 26

Standardy jak na Białorusi. Układ działa i ma się dobrze... Kto następny? 22:06, 28.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

KowalskiKowalski

41 22

Kokoszka się dziwi jak największy klub może nie mieć przewodniczącego... hipokryzja Level hard. Czy ktoś z PO jest ministrem w rządzie? Ogarnij się dziadek. 22:07, 28.01.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Do kowDo kow

24 16

Ogarnij to się Ty. Mowa tu o samorządzie synek. Zawsze opozycja miała jakąś komisję w mieście. Troszku się dowiedz a później pisz! 22:18, 28.01.2021


Riko66Riko66

6 6

Pan Kokoszka mówił o koalicji rządzącej , że kieruje się niskimi standartami, bo nikt z opozycji nie jest przewodniczącym komisji. A jak sam panował i był przewodniczącym Rady Miejskiej to żadnej komisji dla opozycji nie dali , jak i funkcji wiceprzewodniczącego rady a sam nim teraz jest . Jaka hipokryzja.... 11:40, 29.01.2021


gggg

33 23

beznadzieja to co pokazał były przewodniczący komisji sportu ,ponad godzina powtarzania tego samego w pewnym momencie nie dało się tego słuchać , fotki się przydały ale to nie robi żadnego wrażenia,jako wf to liczenie bbb dobre -kto ile zgłosił wniosków, brakło tylko płaczu przed głosowaniem ,a od następnej sesji ma się wziąć do pracy -to co robił do tej pory ??????????? 22:08, 28.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GumaGuma

34 33

Dobra decyzja 22:11, 28.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

FordFord

43 40

Najlepszy wybór rady ostatnich miesięcy.brawa 22:12, 28.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


JackPoidełkoJackPoidełko

6 1

Pewnie Jola z szacunku dla Ciebie......nikt nie jest doskonały 09:11, 29.01.2021


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


damdam

55 17

Super info. Szczerba to jakieś nieporozumienie. Teraz pora na Pana Wiśniewskiego. 22:19, 28.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


radarada

46 16

Czy jest ktoś kumu Szczerba nie groził sprawą w sądzie?? Z wszystkimi robi sobie zdjęcia i szantażuje! Uwaga na typa!!!! 22:23, 28.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

No toNo to

17 3

Dyzma czeka na awans ha ha 22:23, 28.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

yoyoyoyo

42 20

Jarek się zrobił nie wygodny dla wierchuszki to go odwołali. 22:28, 28.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JakJak

8 12

Kto będzie ubliżał Panu Kaczyńskiemu to jest ś w i nią,
Tak wczoraj POwiedział Adaś Michnik. 22:28, 28.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BombaBomba

37 6

Nosil wilk razy kilka, poniesli i wilka tzn radnego Szczerbe 22:39, 28.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

borynaboryna

30 6

to może teraz szczerba założy własną komisje do spraw sportu przy radzie osiedla rzochów 22:42, 28.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mielcok1Mielcok1

43 25

przypominam szaraczkom że rada tej wiochy potrzebowała 17 lat na podjęcie decyzji o powstaniu .. McDonalda...dodatkowo pokazaliście cebule przy otwarciu Navigatora a dziś po raz kolejny mam z was bekę komuszki ...a Szczerba ma mój głos na prezydenta w nastepnych wyborach 22:43, 28.01.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Janek2Janek2

7 0

Tyle potrzebowala bo wlasciciel byl juz ustalony od dawna i czekala na przejecie miejsca i odpowiednie warunki 04:35, 29.01.2021


ktośktoś

5 1

Kolejny wuefista miałby być prezydentem Miasta Mielca - mówię zdecydowane NIE!!! 17:52, 29.01.2021


AntypisiorAntypisior

24 10

Brawo!!!!!!! 22:43, 28.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

CcCc

2 1

Szczerba to Kukiz15 00:10, 30.01.2021


handzelhandzel

40 31

to co sie dzieje w starostwie i um mielec to jest brak słow. a moglismy miec staroste tymułe i kapinosa prezydenta to nie, pewnie na złość mamie odmroże sobie uszy. 22:45, 28.01.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

To już było... To już było...

6 1

I było tak samo. Każdy gra do swojej bramki i w d...e ma resztę mieszkańców 21:58, 29.01.2021


Do handzelDo handzel

5 4

Aleś palnął tekstem. To byłoby jeszcze większe bagno, jak teraz. Weź mnie nie osłabiaj. 00:47, 30.01.2021


JanJan

37 11

Szkoda że zdjęć z komunii nie pokazał😇
A papier sam Św. Bartosz J. wystawił😂
Żenada😎 22:47, 28.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Pytam noPytam no

1 3

O co chodzi z tymi zdjęciami od komuni??? 08:56, 29.01.2021


AgatAgat

37 9

Polonia w chicago🤑,Szczerba ty D.... U!!!
Twoje fotki i twoja skromność ciebie pogrążyły. A jutro na FC będziemy oglądać nowy film jaki ja *%#)!& jestem i nikt mnie nie lubi😂Dlaczego??? 23:15, 28.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dość pyskówek ,do prdość pyskówek ,do pr

14 18

Jarek dzieli nasz kraj , Jarek dzieli nas w Mielcu nie dajmy się bo w kupie siła a kupy to nikt nie ruszy ,w samorządzie działa się dla nas wszystkich mieszkańców i nie patrzmy na układy sił w sejmie i dyrektywy od przełożonych partyjnych ,to nie manifest a żądanie od lokalnych wodzów sldpopisitp 23:48, 28.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

NcNc

50 0

Radny Ziomek z wybrany z komitetu Kukiz15 głosował przeciwko Szczerbie wbranego z Komitetu Kukiz 15 ? To w końcu w tej radzie kto jest kim ? 00:30, 29.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JackPOidełkoJackPOidełko

34 4

Ziomek sprzedał swój głos przed pierwszym posiedzeniem Rady Miasta by Wisnia miał większość
Szcerbe tez pokusili przewodniczacym komisji ale okazał sie niezalezny i nie taki jak Ziomek to go scieli 06:16, 29.01.2021


DnoDno

24 9

Jak nie PiS, to stare komuchy razem z układowczykami, którzy siedzą i ustawiają rodziny i kumpli na publicznym od lat 90-tych. Nie ma chyba ratunku dla tego miasta. Co do Kukiza - od samego początku było wiadome, że będą cyrki. Ten komitet był najbardziej "jałowy" ze wszystkich, które startowały. 00:47, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JeachhhJeachhh

27 28

Kolejny pisior odsunięty od koryta! Brawooooo 03:10, 29.01.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

CcCc

7 3

Chyba wybrany był z Kukiz15 wiec nie pisz głupot 10:17, 29.01.2021


OdezwałOdezwał

6 0

Się przygłup 13:17, 29.01.2021


SzczekaczeSzczekacze

24 19

Prawie się popłynął jareczek... bardzo dobra zmiana ! 03:11, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kokoszka ChanelKokoszka Chanel

26 10

Czy Pan Radny Marek Z. Wie o czym mówi ? Chyba brak mu witamin :) 03:25, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EawEaw

47 11

Weryńska po co tam siedzi? Nic nie robi, nic nie potrafi, wsadzona bo mam nazwisko trochę znane w tym mieście. Poza tym to porażka tego miasta. Ziomek to samo. Rozpasał się i już działeczki, działeczki, skupuje .....
Jakunowksą wystrzelić w kosmos tam jej miejsce. To miasto to istna porażka, żenada i obciach na cały powiat. 06:06, 29.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

adamadam

14 4

Prawda. Weryńska nawet nie zabiera głosu. Jest bo jest. po to tylko żeby brać diete. Jakubowska krawcowa i nagle wielka radna. 09:58, 29.01.2021


JackPOidełkoJackPOidełko

34 10

Dale nie rozumie argumentów tego wniosku.
Ziomek (pomijam skundlenie jego haseł wyborczych) gadanie kłamstw ujawnionych w odpowiedzi przez Szczerbe to nic wieceej nie wydukał a anonim 4 stronicowy to chyba za dużo TW w rodzinie .
Werynska , nie płacz za Kronobylem ...prosze wymianic tych sponsorów czy odeszli przez Szczerbe czy może nie chca miec sponsora partnera Kronabyla!!!!
Pani Jakubowkska.......za Pania to powinni sie wstydzic Ci mieszkańcy co na Pania głowowali 06:12, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pracapraca

20 7

Teraz radna Jakubowska postawi mielecki sport na nogi tzn bardzo wysoki poziom. Bedzie miec oparcie w rodzinie wiec do dzialania - maz trener wnuki sportowcy. Czekamy na sukcesy 07:04, 29.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

aspasp

12 6

a to teraz wiadomo dlaczego jakubowski najlepszy trener 07:11, 29.01.2021


paspas

30 3

Nawet radny wuefista wstrzymał się od głosowania i poparł budowlańca który będzie oceniał sport w Mielcu 07:22, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KakaKaka

44 7

Wczoraj Bieniek prowadząc obrady, dal popis cynizmu,buty, arogancji i manipulacji . Od poczatku zależało mu na przepchnieciu wniosku a nie na sprawdzeniu jego merytorytcznych podstaw. Do samego konca nawet radni podpisani pod wnioskiem nie potrafili wymienic klubów które rzekomo narzekają na Szczerbę. A już zarzut Bieńka, że Prezydent Wisniewski obniżył dotacje dla klubów , a Szczerba nie tego nie zmienił jest zaiste kuriozalny i z gruntu fałszywy i manipulujacy. Bedziemy to pamietac w przyszłych wyborach p. Bieniek. Wschodnie standardy znowu wracają do Mielca. 07:27, 29.01.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

batiuszkabatiuszka

4 2

Tylko w ośrodku szkolenia pod Moskwą uczyli takich wybitnych specjalistów. 08:59, 29.01.2021


adamadam

12 1

Bieniek przyrósł już do stołka w urzędzie miasta. Od kiedy pamiętam, był tam zawsze. Nierób jeden. 10:01, 29.01.2021


REKLAMA

No iNo i

32 5

Zemściło się brak pomocy dla siatkówki a knucie i flaszeczki z prenzeesem siatkówki po meczykach. Tak to jest panie szczerba , karma wraca. Z niewłaściwymi ludźmi pan przestaje i tak się to kończy. Sędzia liniowy niestety nie pomógł a może i pomógł ale w druga stronę. Nie wystarczy zdjęcie zrobić z siatkarka trzeba tez działać. Uuups. Pozdro od kibiców Szóstki Mielec 07:34, 29.01.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

SmsSms

7 1

I dobrze prywata Murdzy zakonczona 08:39, 29.01.2021


Do smsDo sms

1 1

Wez się nie kompromituj 11:09, 29.01.2021


TrollTroll

20 6

Stare wygi rządzą, wszystkich wymienić z prezydentem włącznie, który jest sterowany!!!! I zaczyna zadawać się z takimi jak Pan Róg? , który ostatnio mieszał!!! On wie o co chodzi, może ludzie dowiedzą się prawdy!!!! 07:36, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZuzaZuza

6 4

Ten pan to chyba wybitny sportowiec lub znający się na sporcie !!! 08:08, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Agnes2108Agnes2108

27 14

JEDNA I TA SAMA SITWA - ODPOCZYWAJĄ I WSTAWIAJĄ SWOICH TROLI 😕 Radni : Magdalena Weryńska-Zarzecka, Mirosława Jakubowska, Grzegorz Ziomek, Tomasz Róg oraz Wiesław Truniarz złożyło wniosek o odwołanie RADNEGO Jarosława BO PEWNIE BYŁ NIEWYGODNY DLA MAGISTRATU I WŁADZY MIELECKIEJ ;/ A TAKIE OSOBY SIĘ ELIMINUJE - TAK DZIAŁA MIELEC 😕 , DLA NICH WARTOŚCIOWY CZŁOWIEK SIĘ NIE LICZY ;/ 08:46, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NiktNikt

15 2

I pozbył się wreszcie trzoda na pośladku 08:52, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kibic ręcznejKibic ręcznej

34 16

W końcu go odwołali.
Pan Sz. Bardzo bruzdzil, wszędzie gdzie się tylko dało. A do tego nie potrafił się poprawie wysławiać i czytać ze zrozumieniem. Pchał się gdzie tylko się dało, miał parcie na szkło.
Wielki sportowiec, nauczyciel z niebieską kartą... 09:08, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nic mnie nie zdziwi.Nic mnie nie zdziwi.

25 12

Oglądałem przebieg wczorajszej sesji i wiecie co?Odwołać z każdej pełnionej funkcji można każdego,jeżeli ma się na to silne zarzuty i argumenty.Tu zabrakło tych dwóch rzeczy a razi sposób w jaki to uczyniono.Przewodniczący prowadzący sesję wstyd bo stronniczy !!!5 radnych wnioskujących o zmianę "ŻENADA" za wniosek i wstyd przynosicie.Kto Was wybrał ? J awans na Przewodniczącą a Pan mąż trenerem roku.To dopiero sport w Mielcu ruszy haha.Pięknie to ustawiliście,jedni rezygnują,żeby potem awansować w drugim miejscu.Uczeń z podstawówki by sie domyślił,że to ustawka była.JAK WAM NIE WSTYD.Panie Prezydencie mieszkańcy mówią dość,to Pan dobiera ludzi z którymi współpracuje.Powtarzam można każdego powołać i odwołać,ale nie w taki sposób jak WY TO ROBICIE.Oj czuję że mieszkańcy podsumują Waszą pracę na rzecz miasta przy urnach wyborczych! 09:18, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aga 16Aga 16

26 19

Wczorajsza decyzja rady pokazała że nie liczy się nic, żadna praca, zaangażowanie na rzecz mieszkańców, nic. Liczą się tylko stare układy i znajomi na stołkach. Zabrakło wczoraj słów P. Wiśniewskiego że chce pracować dla miasta ponad podziałami
Wielka bzdura. Rozczarowanie. Oglądnięcie wczorajszą sesję i zobaczcie co się liczy - układy i siedzieć cicho żeby być wygodnym dla włodarzy, nie pracować . Ludzie bez ambicji.
Brawo Panie Szczerba. 09:26, 29.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AgataAgata

6 1

Oglądałam tę wczorajszą farse przez kilka godzin. ŻENADA. Radny M.Z. i radny D.S. jakby byli nawaleni. 10:04, 29.01.2021


Ola30Ola30

26 9

Cieszę się że pan Marek zalotyński ma tyle w sobie samokrytycyzmu Kierując słowa do przewodniczącego Rady sam powiedział Panie przewodniczący Niech pan nie robi ze mnie Większego głąba niż jestem Ale czy da się zrobić Większego Oto jest pytanie 09:42, 29.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AtlonAtlon

0 1

Większość ludzi używa tego cytatu błędnie. Powinnaś doczytać i zobaczyć co dokładnie autor miał ja myśli pisząc te słowa. "Kończ waść wstydu oszczędź" znaczyło bowiem, by oponent skończył pojedynek oszczędzając wstydu wypowiadającemu te słowa a nie jak to się błędnie przyjęło oszczędzając wstydu sobie. Chyba że pisałaś swój komentarz z pozycji atakującej Pana Szczerze, wówczas zwracam honor. 09:12, 31.01.2021


Ola30Ola30

21 14

Pani Szczerba wczoraj powinien pan powiedzieć do przewodniczącego Rady Miasta Kończ pan wstydu oszczędź 09:47, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

paspas

16 7

Tak go Mielecka ubecja atakowała z wszystkich stron, że z równowagi wyszedł i Boga wzywał o pomoc. To jest bohater walki z komunizmem. Powinni mu pomnik na Górce Cyranowskiej postawić obok żołnierzy wyklętych 10:05, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rrrrrr

27 12

Pierwsza dobra decyzja tej rady ten gość to jest tak krowa co dużo muczy a mało mleka daje .Niech szczerba pokaże konkrety jak pomógł klubom Mieleckim, bo że pokazał że jeździ na rowerze i chodzi na mecze to raczej klubą kasy nie zwiększy a to jest największy problem sportu brak kasy.Najlepsza to była kartka z godzinami rozmów do prezesów o czym z nimi rozmawiałeś ? że dużo śniegu spadło ,pokaż jednego prezesa klubu (nie byłego,notabene pociotka twoich obrońców z PIS) który potwierdzi twoje słowa bo tak to też żadnych konkretów u ciebie nie było to co zarzucałeś tym co podpisali się pod wnioskiem o odwołanie.To że sobie opowiadałeś że pomagasz klubom rozwiązujesz ich problemy proszę konkret jakie problemy i w jakich klubach rozwiązałeś i czy ktoś to potwierdzi.A co do radnych PISu którzy twierdzą że szczerba jest nie zależnym radnym, on jest tak niezależny jak Ziomek z drugie strony.
10:22, 29.01.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

JaJa

6 1

Z tego co pamiętam z tego slajdu to odstęp w jednym przypadku między rozpoczeta jedna rozmowa a rozpoczęta druga chyba 3minuty ( w tych minutach to zawarta rozmowa pierwsza i wybranie numeru drugiej rozmowy) , w innym przypadku odstęp między rozmowami chyba 9minut.... to jest kabaret z tymi prezentacjami 🤣 17:39, 29.01.2021


Razem dla swojego koRazem dla swojego ko

3 1

,,Krowa do dużo dużo muczy a mało mleka daje " to ulubione przysłowie Radnego Roga. Brak interpunkcji i inne błędy, też świadczą o jego rozumie i pisanej pustej treści. 19:26, 30.01.2021


VoltVolt

19 17

Przed covid działalność tego Pana oceniam na 100%. Teraz się nie dało. Szczerba nie zapomnimy o tobie. Jestes społecznikiem i taki powinien być radny. 10:23, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

I co?I co?

17 5

Po zmianie przewodniczącego pieniędzy na sport będzie więcej? Skąd? Komu zabrać? Rozgrywki personalne prowincjonalnych politykierów... 10:43, 29.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

HehHeh

6 3

Dokładnie, teraz pula na sport wzrosnie tylko nie wiem skad wezma. Ale nie zdzwiwi mnie jak nowy przewodniczacy zlozy wniosek i dostanie dodatkowo 5000zl i jaki to bedzie dzialacz 13:35, 29.01.2021


j&kj&k

18 14

Gdy więc wszystkie sposoby ratunku upadły, wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły.
J.Sz. za porażkę kiedyś podziękuje swoim kompanom od kielicha. Szczerba na prezydenta! I to będzie korzyść dla Mielca.
10:58, 29.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Nic mnie nie zdziwiNic mnie nie zdziwi

11 6

Potwierdzam J.Szczerba na Prezydenta.Miasto takich ludzi potrzebuje 👍 12:49, 29.01.2021


OlekOlek

16 3

Czy to prawda że radny Ziomek miał w rękach pismo od klubów skierowane do Prezydenta? Jeżeli tak, to w jakim trybie je uzyskał, a nie otrzymał go radny Szczerba? Jeżeli takie pismo było, dlaczego Prezydent nie spotkał się z radnym Szczerbą by to omówić, dać człowiekowi się odnieść do faktów, uzyskać opinię drugiej strony i zweryfikować informacje, ostatecznie przedstawić oczekiwana i uzgodnić plan działań. To przypomina sąd kapturowy, na podstawie jakiegoś tajnego pisma, z klubów bliżej nie określonych, nic nie wyjaśniono, tylko ścięto głowę. Straszne standardy tej kadencji, z najgorszych lat najbłębszej komuny! 12:02, 29.01.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

JackPOidełkoJackPOidełko

6 3

Bo to pomysł pewnie wisni odwołać rosnącego w siłę rywala 12:27, 29.01.2021


BodoBodo

10 2

Pan Sz dobrze to pismo zna i w dupie ma sport. To jest strasznie mściwy gość i podobno lubi boks, tylko trochę mniej legalny 13:13, 29.01.2021


GacGac

18 13

Szczerba na Prezydenta
12:10, 29.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

smssms

13 4

Przynajmniej sie nie obrazi na uwagi od innych A aktywnosci takiej jak ma Szczerba życze Wisniewskiemu 12:26, 29.01.2021


A teraz...A teraz...

6 9

Po linii partyjnej Szczerba może załatwić wycofanie się PGE z finansowania kopaczy. Czyje będzie na wierzchu? 12:12, 29.01.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

....

9 2

Palcem w bucie może poruszać. Za cienki jest na takie tematy. 12:59, 29.01.2021


CcCc

7 2

Przecież Szczerba to Kukiz15 a nie Pis 14:45, 29.01.2021


Polonia 😉Polonia 😉

15 3

Radny Sz powinien nagrać filmik z wyglaszanego przez siebie orędzia i jak uświadamia że Wstrzymanie się od głosu to ciche przyzwolenie na odwołanie (wstrzymali się radni K.K i K. Ł), a patrząc na prezentujacy album zdjęć z prywatnego archiwum to już był ubaw po pachy . Dobre też było haslo że jak klub sam się nie upomnial to sam się nie interesował, no i ta Polonia chicagowska coz bez niej poczely by te kluby 🤣🤣🤣🤣 12:20, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PalasPalas

30 5

Wszystkie siły całego miasta na usunięcie Ziomka z UM . Kłamca ,karierowicz,zdrajca.Latał kurzył ,żeby usunąć Krono jak by miał w pampersie pełno, za prezydenturą też. A to zwykły du..k .Nadal ma plany na prezydenta. Obudzcie się ludzie.
12:21, 29.01.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

JackPoidełkoJackPoidełko

11 1

Najlepiej niech go z lotniczego zwolnia...w nagrodę...chyba że dziobie na pracowników to jak w radzie nie zastapiony :) 12:24, 29.01.2021


PoloniaPolonia

13 4

Plany na prezydenta to ma chyba odwołany przewodniczacy. Dopiero będzie powstawać filmików drodzy mieszkańcy Mielca 🤓 12:35, 29.01.2021


REKLAMA

MieszkaniecMieszkaniec

15 5

Otoz stypenia dla sportowców sa z budżetu miasta i to nie Szczerba indywidualnie ta kwote ustalal. Trzeba bylo przeznaczyc 10 mln i Ziomek wtedy by sapal ze za duzo poszlo na sport. Tak jest Jarek jak masz swoje zdanie i w dodatku je mowisz glosno. 13:29, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AmperAmper

23 1

A mnie Ciekawi tak czytając odpowiedzi itp czy moeszkancy naszego Mielca ponownie by wybrali Wiśniewskiego??? 13:55, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SwolSwol

18 8

Jarek był niekompetentny na to stanowisko 14:29, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TibiaTibia

16 0

Szczerba na prezydenta Rzochowa! 14:38, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mielec Centrum.Mielec Centrum.

19 8

Koniec cyrku Pana szczerby. Żal mi tylko jego sparing-partnerki 🤣 14:40, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jarek Szczerbaty.Jarek Szczerbaty.

14 8

Witam. Chciałbym wystawić swój album zdjęć z komunii i spotkań z ludźmi związanymi że sportem na licytację dla WOŚP. 14:42, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dron nad kapinosem.Dron nad kapinosem.

13 10

Brawo Panie Wiesławie! Wielokrotnie udowodnił już Pan swoją niezależność i ogromne poświęcenie dla miasta! Dobra zmiana. 14:44, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PunioPunio

8 1

NAJ-LE-PSZY! 14:45, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zenzen

16 3

Czy ktoś odpowiedzialny za zburzenie Hangar Areny siedzi? Czy komisja sportu wnioskowała o postawienie tym osobom zarzutu niegospodarności i narażenia Nas na 100 milionów dodatkowych wydatków! Skierowała sprawę do prokuratury, czy tym osobom znów się upiekło! 14:53, 29.01.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

sapsap

7 5

To pytanie jest do ówczesnych vice-prezydentów i doradcy prezydenta 15:44, 29.01.2021


zenzen

9 1

Wszyscy pamiętamy kto parł na wyburzenie i zmusił do budowy nowej. A że w pysku mocny a matematyce słaby niedoszacował 100 milionów! 18:24, 29.01.2021


RozbawionyRozbawiony

12 0

Te przepychanki personalne mają więcej kibiców, niż popisy kopaczy w tzw. EkstraKasie! 14:54, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

JulaJula

21 5

Zarzuty bardzo lipne i wątłe (w dodatku nie udowodnione w dyskusji). A że Bieniek ma większość w Radzie to gdyby zarzut głosil że Szczerba ma krzywe nogi i dlatego się nie nadaje , to też by to przepchnął przez Radę Miasta. Ot , taka mielecko-wschodnia demokracja. 15:30, 29.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ciekawyciekawy

6 4

słuchaj chłopie to że podpisałeś się jak baba to tylko żle o tobie świadczy , zrozum że Jarek był słaby ,ma wielu wrogów w klubach i mieli go dość , chyba że ,,Jula ,, to Ty Jarek 17:00, 29.01.2021


HejaHeja

16 3

Ludziska wejdzie na ta radę bo jest publiczna , sama wypowiedz pana Szczerby , bo artykuł ten nie zawiera wszystkiego , i duzo ważnych inf tam pada..., najpierw słuchajcie potem oceniajcie , interesujecie się . Sami wyciagajcie wnioski:) pozdrawiam 15:30, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

sweswe

14 4

Ten Truniarz taż jakiś lepszy cwaniak, taką gagke palnął Gierek w latach 70 tych 16:04, 29.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

mielczokmielczok

9 1

no haha dobry , ale PISowcom w ich wywodach czy naszemu mieleckiemu Jarkowi to do pięt nie dorasta a najlepsze jak ten radny z Rzochowa czy tam z Wojsławia do tego Bieńka ,,niech pan nie robi ze mnie większego głąba niż jestem ,, 17:07, 29.01.2021


Kolega!!!Kolega!!!

31 0

Nawet najlepszy kolega K.Łapa wstrzymał się od głosu😂 16:06, 29.01.2021

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

Blef....Blef....

13 3

Kolega? Tchórz 😡 16:38, 29.01.2021


PytankoPytanko

7 0

Czyj kolega radnego Sz? 17:40, 29.01.2021


JackJack

6 1

Łapa sie wystraszył....cos może stracic pewnie......do gangu parówki sie nadaj idealnie 06:26, 30.01.2021


ciekawyciekawy

18 3

a kto to ten Truniarz że do sportu lezie , czy on ma jakieś pojęcie o sporcie, czy wie co to piłka nożna i umie wymienić choć jednego zawodnika z naszej drużyny w ekstraklasie bo wątpię , to pan od płytek i betonu 17:26, 29.01.2021

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

pucybutpucybut

11 3

może Jarkowi buty czyścić 18:01, 29.01.2021


Tom. Tom.

8 0

Budowlaniec a oni znają się na wszystkim. 23:27, 29.01.2021


oldboyoldboy

2 3

zna dobrze sport nie tylko z telewizji , jeszcze parę lat temu harataliśmy w gałę pod balonem i w sp11 a i dla niewtajemniczonych powiem był wsród tych co zmniali kierunek w Stali na ten obowiązujący ,,w drodze po dawny blask,, 10:25, 30.01.2021


ObiektywnyObiektywny

26 9

Najgorszy prezydent jak mógł przytrafić się dla Mielca.
17:51, 29.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

***** PIS***** PIS

2 1

Lepszy od poprzedniego wędliniarza 13:50, 30.01.2021


komentator.komentator.

27 9

Bieniek do wyp..... ma za długi staż. 17:55, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

marwomarwo

25 8

Post-komuna wchodzi na wyższe obroty.Już zaczynają się gierki o następne wybory samorządowe.Takie osoby jak Ziomek-zdrajca,Weryńska-leserka do pracy,Jakubowska Truniarz , Róg,Surowiec,Bieniek,Wiśniewski Paprocki nie powinny zagrzać miejsca w następnych wyborach.To osoby dbające o interes swojego konta,a ni spraw obywateli Mielca. 18:34, 29.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

TibiaTibia

6 14

Czy ty idoto wiesz co to postkomuna? Jedyna osoba związana w 5% z tamtym systemem jest kiełbasa... Reszta to normalni demokratyczni radni i mieszkańcy naszego miasta. Trochę wiedzy i mniej jadu pisiorze. 20:53, 29.01.2021


FKSFKS

8 21

Brawo Panie Truniarz! Kibice murem za panem!! 18:40, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mirosława Zarzecka-SMirosława Zarzecka-S

21 15

Szczerba nic nie zrobił dla sportu.... tylko parę zdjęć 🤠 18:42, 29.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Swoje wiemSwoje wiem

12 5

O rodzina Pani Weryńskiej Zarzeckiej przyszła na odsiecz 😐 20:48, 29.01.2021


REKLAMA

JulaJula

14 18

Rodzina szczerby od wczoraj tu pisze komentarze 20:54, 29.01.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

JulkaJulka

11 2

A Ty którego radnego/radnej rodzina i się tu spina 🙃 22:41, 29.01.2021


Czerwoni sprzedawcy Czerwoni sprzedawcy

2 1

Czerwony Róg zapewniam najbardziej tu aktywny. Co za Dzban pusty z niego. 19:15, 30.01.2021


ErykEryk

17 13

Szczerba to karierowicz z niebieską kartą jest niebezpieczny robi sobie zdjęcia z tym czy tamtym a potem sądem straszy 21:36, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RingoRingo

12 11

Pisiory jak swojego bronili ***** *** 21:44, 29.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JackJack

19 3

To prezes Kow..... zadowolony...odzyska sponsora Krono , co podkreślała radna Weryńska znająca się na sponsorach finasowania klubu i tez firmie rodzinnej co ja zniszczyła swoja fachowością 06:25, 30.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Franek 57 Franek 57

17 3

Dziwi mnie postępowanie Ozimka poraz kolejny sprzedał się jak Judasz oj Grześ twoje zachowanie to jak chorągiewka na wietrze 08:47, 30.01.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

cercer

10 0

męda 10:25, 30.01.2021


JulkaJulka

7 0

My to zapamiętamy przy najbliższych wyborach... 11:34, 30.01.2021


HenekHenek

10 3

To zdjęcie ziomka z małpka z Gibraltaru bo tam jest dużo takich malpek 11:28, 30.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JohnJohn

1 0

No jakieś jaja z tą małpka na prezentacji radnego 08:54, 01.02.2021


DeprawatorDeprawator

10 7

Miernoty z PO z Czereśniowskim na czele, właśnie ukręciliście sobie bata na przyszłe wybory. Mielczanie juz sie połapali i PEŁO wiecej w Mielcu nie wygra. 13:54, 30.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BAJ BAJBAJ BAJ

12 4

Gdzie wlezie tam stfu narobi tyle w temacje :) 14:37, 30.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MielczaninekMielczaninek

11 7

I chcecie mi powiedzieć że przez odwołanie szczerby ludzie w przyszłych wyborach zagłosują na PIS? Opamiętajcie się! PiS robi codziennie takie akcje u siebie w rządzie. Nigdy więcej PISu w mieleckiej radzie! Brawo! 15:41, 30.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

FryderykFryderyk

15 5

Kampinos za podpisanie niekorzystnej umowy na halę sportową powinien zostać doprowadzony do prokuratury!!! 15:42, 30.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Wiśnia marionetka KiWiśnia marionetka Ki

10 4

Czerwono tylko tutaj mocni w gębie, bo aninimowo. Żaden nie ma odwagi pisać choćby na fb. 19:11, 30.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Do wisnia marionetkaDo wisnia marionetka

5 4

Po co na fb jak P. Sz na zadane pytania na jego profilu nie odpisuje ani raz. Tu przynajmniej wszyscy czytają 😉😉 22:24, 30.01.2021


AtlonAtlon

1 0

Większość ludzi używa tego cytatu błędnie. Powinnaś doczytać i zobaczyć co dokładnie autor miał ja myśli pisząc te słowa. "Kończ waść wstydu oszczędź" znaczyło bowiem, by oponent skończył pojedynek oszczędzając wstydu wypowiadającemu te słowa a nie jak to się błędnie przyjęło oszczędzając wstydu sobie. Chyba że pisałaś swój komentarz z pozycji atakującej Pana Szczerze, wówczas zwracam honor. 09:08, 31.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jebać partieJebać partie

1 0

Wszyscy krawaciarze to *%#)!& i złodzieje wypier...alać na emeryturę co niektórzy , jeszcze wam mało złodziejjskie parchy!! 06:51, 05.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jaja

2 0

zenada panie szczerba 23:26, 05.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%