Zamknij
REKLAMA

Renault Fluence Megane Sedan, 2012 pierwszy właściciel salon PL, benzyna+LPG, 130 000km

Data dodania: 2021-03-15 00:49:29

Opis

Marka: Renault
Model: Fluence
Pojemność: 1598
Rok produkcji: 2012
Rodzaj paliwa: benzyna + LPG
Przejebieg: 130 000 km

Opis:
Samochód w idealnym stanie, zwłaszcza jak na auto 8-letnie. Znam rynek aut używanych w Polsce, samochód taki jak ten jest rzadkością. Jestem pierwszym właścicielem, auto kupione w polskim salonie, ma pełną dokumentację, oryginalny przebieg, części, drugi nowy kluczyk itd. Nie planowałem sprzedaży i jest też super doinwestowane.

Co jest niestandardowe:

- instalacja LPG firmy BRC (do tego silnika Renault/Dacia wkładały fabryczną LPG, stąd bez obaw można go używać w gazie) zamontowana jeszcze w Salonie Renault w momencie sprzedaży (wlew niewidoczny, ukryty obok wlewu benzyny pod klapką);

- zamontowane czujniki cofania zintegrowane z komputerem pokładowym,

- zamontowane kilka dodatków: ukryte w kokpicie ładowarki Samsunga obok kierownicy (ładowanie telefonu) i obok lusterka (wideorejestrator) na osobnym bezpieczniku i załączające się wraz z przekręceniem kluczyka, chromowane listwy ozdobne, siatki bagażnika, mata masująca na tylnym fotelu, w niektórych miejscach żarówki wymienione na LEDy, oryginalne chodniczki gumowe i mata bagażnika od Renault, automat do świateł dziennych i mijania, zamontowany interfejs ELM na bluetooth (można monitorować stan samochodu aplikacją);

- wymienione w ostatnim roku: rozrząd, sprzęgło, silnik krokowy, klocki, tarcze, filtry LPG, wszystkie płyny i co tylko było potrzebne. Wydałem kilka tysięcy złotych. Dbałem o auto dla siebie, nie planowałem jego sprzedaży.

Zobaczyć samochód można w Tarnowie lub Podborzu koło Mielca. Zgadzam się na sprawdzanie historii (do 2018 wszystko jest w ASO w Renault, później u zaprzyjaźnionego mechanika ? mogę dać numer telefonu przy zakupie), jazdy testowe itd.

Ogłoszenie aktualne dopóki widoczne.

Wszelkie pytanie proszę zadawać tutaj, odpisuję w miarę na bieżąco.

Uwaga: nie reaguję na pytania do których odpowiedzi już są zawarte w treści ogłoszenia.

Kontakt ze sprzedającym

692Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA