Promuj to ogłoszenie

Pracownik Produkcji w Mielcu - TRANSPORT PRACOWNICZY

Data dodania: 2020-10-16 15:35:32ID: 9528

696Pokaż numer[email protected]

Oferujemy:

- Umowę o pracę na pełny etat
- Wynagrodzenie podstawowe plus premie miesięczne i kwartalne
- Możliwość zdobycia doświadczenia
- Bogaty pakiet benefitów Manpower Premium: prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, MyBenefit, ubezpieczenie grupowe itd.
- Pomoc konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji
- Transport pracowniczy z pobliskich miejscowości (Tarnobrzeg, Staszów, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Stara Jastrząbka, Nowa Dęba, Sędziszów Małopolski)

Od Kandydata oczekujemy:

- Gotowości do pracy w systemie zmianowym (III zmiany) i pracy stojącej
- Zdolności manualnych

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Zadania:

- Montaż elementów
- Praca przy linii produkcyjnej
- Proste prace fizyczne

Masz pytania? Wyślij sms o treści PLP lub zadzwoń pod numer: 696 078 140 - Oddzwonimy i z chęcią przedstawimy szczegóły oferty!