Promuj to ogłoszenie

TECHNOLOG / KONSTRUKTOR

Data dodania: 2020-10-15 17:46:44ID: 9523

605Pokaż numer[email protected]

NIKMET Sp. z o.o. Sp. k. - to firma produkcyjna zajmująca się produkcją wyrobów metalowych, w szczególności konstrukcji, regałów, stołów warsztatowych, stojaków reklamowych, mebli sklepowych ze stali czarnej, nierdzewnej i aluminium. Realizuje również zamówienia nietypowe jako podwykonawca dla firm zajmujących się kompleksowym wyposażeniem powierzchni biurowych, magazynowych, sklepowych, galerii handlowych oraz hoteli i restauracji.

Wraz z rozwojem firmy, poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako technolog / konstruktor.
Zakres obowiązków:
- tworzenie dokumentacji technicznej
- przygotowanie dokumentacji wykonawczej do produkcji
- ocena możliwości produkcyjnych pod kątem technicznym
- archiwizacja danych i katalogowanie dokumentacji wg wytycznych
- sporządzanie wycen i ofert handlowych
- koordynacja procesu wdrożenia produkcji
Od Kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia średniego technicznego lub wyższego,
- dobrej znajomości rysunku technicznego,
- doświadczenia w tworzeniu dokumentacji technicznej w AutoCad, Solidworks
- prawa jazdy kat. B.
- znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
- mile widziane doświadczenie w pracy o podobnej branży
Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie;
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- możliwości rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i zdobycia nowych doświadczeń
- przyjazną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: [email protected] z dopiskiem ?technolog / konstruktor?.