Promuj to ogłoszenie

Doradca techniczno-handlowy

Data dodania: 2020-09-17 16:10:27ID: 9151

[email protected]

Firma Wumax - dostarczamy innowacyjne rozwiązania dla przemysłu. Jesteśmy dystrybutorem renomowanych producentów. Nasza firma zajmuje się kompleksowo obsługą klientów w zakresie doradztwa i sprzedaży narzędzi skrawających oraz materiałów ściernych. W związku z dynamicznych rozwojem poszukujemy przedstawiciela handlowego na region woj. podkarpackie, woj. małopolskie

Zakres obowiązków:
- Aktywne pozyskiwanie klientów
- Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami
- Analizę potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów
- Profesjonalną opiekę nad klientami na każdym etapie współpracy
- Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych
- Realizację założonych planów sprzedażowych
- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
- Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
- Znajomość branży narzędzi skrawających i materiałów ściernych
- Umiejętność odczytywania projektów i rysunków technicznych
- Zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność
- Znajomość technik i standardów sprzedaży
- Dobre planowanie i organizacja pracy
- Zaangażowanie i przejawianie własnej inicjatywy
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
- Praca w miłej atmosferze, w energicznym zespole.
- Rozwój w zakresie sprzedaży bezpośredniej i wiedzy branżowej
- Praca na pełen etat - umowa o pracę
- Stabilne zatrudnienie, poszukujemy osoby do współpracy na stałe;
- Atrakcyjny system premiowy
- Telefon, sprzęt komputerowy i samochód służbowy
- Oprogramowanie i pakiet Office
- Szkolenia okresowe, podnoszące kwalifikacje

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV (z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych ) wraz ze zdjęciem na nasz adres e-mailowy [email protected]