Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Operator wtryskarek - montażysta

Data dodania: 2020-09-14 12:20:51ID: 9101

177Pokaż numer[email protected]

Zakład RPOL Polit Roman z siedzibą w Mielcu poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Operator wtryskarek - montażysta
Opis stanowiska:
- Odbieranie i kontrola detali z tworzyw sztucznych z maszyn wtryskowych działających na niezależnych stanowiskach
- Montaż

Wymagania:
- Doświadczenie nie jest wymagane (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku) - zapraszamy zarówno mężczyzn jak i kobiety.
- Stan zdrowia umożliwiający sprawną pracę manualną i wizualną kontrolę detali
- Wykształcenie średnie lub zawodowe
- Sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:
- Prace w systemie trzyzmianowym
- Umowę o pracę na pełny etat
- Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]

Do przysyłanych dokumentów aplikacyjnych prosimy o załączenie poniższej zgody. Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE... (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.),

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Zakład RPOL Polit Roman. ul. Wojska Polskiego 6 D, 39-300 Mielec, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. 3. Mam prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
4. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania oraz prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA