Promuj to ogłoszenie

Operator - pracownik produkcji (ślusarz produkcyjny) - praca w Firma Tarapata

Data dodania: 2020-08-05 09:15:48ID: 8637

177Pokaż numer[email protected]

Opis stanowiska :
- Obsługa urządzeń produkcyjnych
- Obsługa urządzeń ręcznych
- dokonywanie pomiarów kontrolnych
Wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe, zapewniamy również przyuczenie zawodowe
- znajomość rysunku technicznego mile widziana
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
- Chęć poznawania nowych rozwiązań technicznych
Oferujemy :
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom ( płaca podstawowa + premia )
- Pakiet świadczeń socjalnych
- Ubezpieczenia grupowe
- Możliwość finasowania dodatkowych szkoleń

Wyślij CV na adres email: [email protected] lub na adres: "Firma Tarapata" Sp. z o.o. Mielec, ul. Wojska Polskiego 3. Informacje telefoniczne: 17 788 15 15
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Firma Tarapata Sp. z o.o.
Prosimy o załączenie klauzuli : wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem UE)2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE a także Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę Tarapata Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji .