Promuj to ogłoszenie

MONTER MEBLOWY

Data dodania: 2020-07-03 11:04:48ID: 8229

+48Pokaż numer[email protected]

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi w ramach pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

Miejsce pracy: Monachium
Zadania:
- montaż kuchni: ustawianie szafek z poziomicą, wieszanie szafek, cięcie blatów i innych elementów
- obsługa elektronarzędzi
- zabudowywanie urządzeń AGD (lodówka, zmywarka, pralka itp.)
Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność podpięcia płyty grzewczej i podpięcie baterii oraz zlewu ? mile widziane
- znajomość języka niemieckiego ? mile widziane
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- umowa o pracę tymczasową,
- stawka brutto : 12 euro/h ( 1550 euro netto ),
- legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
- zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,
- praca w systemie zmianowym,
- możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy.

KONTAKT
+48 571 322 116 +48 571 322 118 +48 515 909 950, +48 572 505 720
mail: [email protected]

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.