Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Operator/Ustawiacz wtryskarek

Data dodania: 2020-05-19 13:24:08ID: 7825

504Pokaż numer[email protected]

Firma Interplastik Sp. z o.o. oferuje stałą, ciekawą pracę w zgranym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży opakowań spożywczych. Poszukujemy pracowników na stanowisko Operator/Ustawiacz wtryskarek.


Miejsce pracy : Pustków 363C, 39-205 Pustków .

Zakres obowiązków:
- przygotowanie, ustawienie procesów wtryskowych obsługa urządzeń peryferyjnych
- nadzór nad konserwacją maszyn i urządzeń pomocniczych oraz utrzymanie czystości na stanowisku pracy
- identyfikacja, rozwiązywanie i zgłaszanie problemów technicznych
- nadzór na jakością wykonywanej produkcji wg. ustalonych norm

Wymagania
- wykształcenie zawodowe, średnie,
- odpowiedzialność i zaangażowanie
- mile widziane doświadczenie w zakresie tworzyw sztucznych

Oferujemy:
- samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie 3000 - 4000 netto,
- praca w systemie 3-zmianowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail [email protected] lub kontakt tel. 501 681 777.

Administratorem danych jest Interplastik Sp. z o.o. 39-205 Pustków 363C (Spółka). Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także przetwarzanie dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Spółkę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
Dane osobowe przetwarzane są przez czas niezbędny dla potrzeb przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji, a jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych - przez okres 12 miesięcy, chyba że wcześniej wycofa Pan/Pani zgodę.
Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, Spółka może przetwarzać także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia te dotyczą procesu rekrutacji przez okres dwóch lat. W tym celu Spółka będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o swój prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed ewentualnymi roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest:
- w przypadku przetwarzania danych osobowych na potrzeby obecnej rekrutacji - art. 221 § 1 Kodeksu Pracy;
- w przypadku, gdy wyraził Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji - zgoda, którą może Pani/Pan w każdym czasie wycofać, poprzez powiadomienie Spółki o tym fakcie;
Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla potrzeb przeprowadzenia rekrutacji.
Jest Pani/Pan uprawniona/y do żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Może Pani/Pan także wnieść skargę do organu nadzorczego wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
Pani/Pana dane osobowe możemy powierzyć dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT, a także dostawcom systemów informatycznych, z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa danych.
Informujemy, że nie przekażemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA