Promuj to ogłoszenie

Inżynier mechanik

Data dodania: 2020-03-18 18:10:31ID: 7368

[email protected]

Polish Frame Factory Sp. z o.o. w Mielcu poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis pracodawcy:
- Polish Frame Factory sp. z o.o. to nowy pracodawca w regionie, oferujący kompleksowe usługi projektowania, produkcji i montażu lekkich pojazdów elektrycznych,
- PFF sp. z o.o. poszukuje inżyniera mechanika do projektowania ram i nadzoru wdrożeń produkcyjnych lekkich pojazdów elektrycznych tj. rowerów elektrycznych i hulajnóg.

Oczekiwania | Kandydat powinien posiadać:
- wykształcenie wyższe techniczne np. mechanika, mechatronika, budowa maszyn
- min. 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży,
- umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,
- umiejętność modelowania 3D w programie np. Solidworks,
- biegła znajomość technologii spawania MIG oraz TIG,
- biegła znajomość technologii obróbki metalu m.in. obróbki cnc, kucia, odlewania
- umiejętność tworzenia dokumentacji i przyrządów do spawania,
- komunikatywny j. angielski (min. B2) oraz umiejętność obsługi komputera,

Opis stanowiska | Kandydat będzie odpowiedzialny za:
- projektowanie ram lekkich pojazdów elektrycznych
- dobór materiałów i przekrojów profili do ram aluminiowych,
- projektowanie złożeń i zawiasów lekkich pojazdów elektrycznych,
- nadzór budowy prototypów,
- bliska współpraca z technologiem spawalnictwa i zespołem produkcyjnym,
- uczestnictwo w procesie wdrażania produkcji.

Oferta | Kandydatom oferujemy:
- szanse w uczestniczeniu w budowie nowoczesnego przedsiębiorstwa,
- prace w zmotywowanym zespole,
- elastyczna forme zatrudnienia oraz premie uznaniowa,
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zdobytych klientów.

Kontakt :
CV prosimy przesłać na adres email: [email protected]

Prosimy o umieszczenie klauzuli :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)"