Promuj to ogłoszenie

Spawacz/ślusarz

Data dodania: 2020-03-18 18:10:44ID: 7367

[email protected]

Polish Frame Factory Sp. z o.o. w Mielcu poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis pracodawcy:
- Polish Frame Factory sp. z o.o. to nowy pracodawca w regionie, oferujący kompleksowe usługi projektowania, produkcji i montażu lekkich pojazdów elektrycznych,
- PFF sp. z o.o. poszukuje spawaczy/ślusarzy do swojej nowej linii produkcji ram i montażu lekkich pojazdów elektrycznych tj. rowerów elektrycznych i hulajnóg.

Oczekiwania | Kandydat powinien posiadać:
- min. 3 letnie doświadczenie w zawodzie jako ślusarz/szlifierz stopów aluminium,
- umiejętność obsługi piły do metalu, szlifierki kątowej, pilników do aluminium,
- umiejętność spawania technika MIG lub TIG roznych stopów aluminium,
- atencje do szczegółów.

Opis stanowiska | Kandydat będzie odpowiedzialny za:
- spawanie lekkich konstrukcji aluminiowych metoda TIG lub MIG,
- przygotowywanie materiałów do spawania,
- zaczyszczanie spawów i powierzchni po spawaniu,
- przygotowywanie konstrukcji do spawania w przyrządzie spawalniczym,
- szlifowanie powierzchni i spawów.

Oferta | Kandydatom oferujemy:
- przyuczenie do pozycji spawacza,
- szanse w uczestniczeniu w budowie nowoczesnego przedsiębiorstwa,
- prace w zmotywowanym zespole,
- elastyczną formę zatrudnienia,
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Kontakt :
CV prosimy przesłać na adres email: [email protected]

Prosimy o umieszczenie klauzuli :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)"