Promuj to ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy do branży rowerowej

Data dodania: 2020-03-18 18:11:12ID: 7366

[email protected]

Polish Frame Factory Sp. z o.o. w Mielcu poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis pracodawcy:
- Polish Frame Factory sp. z o.o. to nowy pracodawca w regionie, oferujący kompleksowe usługi projektowania, produkcji i montażu lekkich pojazdów elektrycznych,
- PFF sp. z o.o. poszukuje technologa do swojej nowej linii produkcji ram i montażu lekkich pojazdów elektrycznych tj. rowerów elektrycznych i hulajnóg.

Oczekiwania | Kandydat powinien posiadać:
- wykształcenie min. średnie i znajomość branży rowerowej/mikro-mobilności,
- min. 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży,
- umiejętność zdobywania nowych kontrahentów na usługi spawania ram oraz montażu pojazdów,
- zdolność planowania i prowadzenia procesu rozbudowy bazy i selekcji klientów,
- umiejętność zarządzania relacjami z klientem,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- komunikatywny j. angielski (min. B2) oraz umiejętność obsługi komputera,
- prawo jazdy kat. B,
- pasję do jazdy rekreacyjnej/jazdy na rowerze.

Opis stanowiska | Kandydat będzie odpowiedzialny za:
- stworzenie i prowadzenie procesu wyszukiwania, ofertowania i zdobywania nowych klientów poszukujących usług projektowania, produkcji ram oraz montażu pojazdów,
- obecność na targach branżowych w kraju i za granica oraz reprezentowanie firmy w celu zdobycia nowych klientów,
- utrzymanie relacji z istniejącymi klientami.

Oferta | Kandydatom oferujemy:
- szanse w uczestniczeniu w budowie nowoczesnego przedsiębiorstwa,
- prace w zmotywowanym zespole,
- elastyczna forme zatrudnienia oraz premie uznaniowa,
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zdobytych klientów.

Kontakt :
CV prosimy przesłać na adres email: [email protected]

Prosimy o umieszczenie klauzuli :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)"