Promuj to ogłoszenie

Konstruktor - Technolog - Elektryk

Data dodania: 2020-02-18 14:52:05ID: 7048

17 Pokaż numer[email protected]

Opis stanowiska:

Projektowanie instalacji elektrycznych (obliczenia wytrzymałości elektrycznej)
Weryfikacja szczególnych wymagań, poszukiwanie i sugestie alternatywnych rozwiązań;
Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej oraz wprowadzanie zmian w dokumentacji technicznej zgodnie z wymaganiami klienta;
Nadzór nad budową zaprojektowanych konstrukcji prototypowych
Nadzór konstrukcyjny produkcji zaprojektowanego wyrobu,
Współpraca z Działem Produkcji (nadzór nad wytwarzanymi wyrobami , weryfikacja dokumentacji konstrukcyjnych);
Optymalizacja procesu projektowania i konstruowania oraz kosztów wynikających z przyjętych rozwiązań;
Techniczne wsparcie dla pozostałych działów w organizacji.

Wymagania:

Wyższe wykształcenie elektryczne;
Mile widziane min 3 letnei doświadczenie na podobnym stanowisku;
Dobra znajomość obsługi programów AutoCad, 3D SolidWorks oraz pakietu MS Office;
Umiejętności organizacji pracy własnej i samodzielności
Dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie
Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Możliwość zdobycia doświadczeń w międzynarodowym środowisku
Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy
Możliwość rozwoju zawodowego
Stabilne warunki zatrudnienia
Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego
Pakiet świadczeń pozapłacowych