Promuj to ogłoszenie

ELEKTRYK na pełny etat

Data dodania: 2020-02-14 09:49:29ID: 7021

[email protected]

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:
ELEKTRYK

Zakres obowiązków:
- Samodzielne wykonywanie prac instalatorskich
- Wykonywanie remontów oraz okresowych przeglądów w zakresie:
- Instalacji elektrycznych
- Instalacji internetowych i telekomunikacyjnych
- Instalacji odgromowej
- Diagnozowanie usterek/awarii i ich usuwanie
- Wykonywanie pomiarów
- Wykonywanie drobnych prac monterskich i budowlanych w trakcie realizacji prac instalatorskich

Oczekiwania wobec kandydata:
- Wykształcenie kierunkowe
- Aktualne uprawnienia elektryczne SEP
- Doświadczenie w pracy w branży teletechnicznej
- Umiejętność czytania schematów elektrycznych
- Brak ograniczeń w pracy na wysokości powyżej 3 metrów
- Dyspozycyjność
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Praca w systemie jednozmianowym
- System premiowania
- Dostęp do służbowych samochodów
- Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia
- Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
- Praca w kreatywnym, dynamicznym i przyjaznym zespole

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [email protected]
Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.