Promuj to ogłoszenie

Hostessa / Host

Data dodania: 2019-12-12 07:44:32ID: 6384

502Pokaż numer[email protected]

Poszukujemy osoby do akcji promocyjnej przy aktywnym promowaniu produktów w piątek (13.12) w godz. 14.00-20.00. oraz sobotę (14.12) w godz. 10.00-16.00.

Wynagrodzenie podstawowe 16 zł brutto za godzinę+ premie za sprzedaż.

Miejsce pracy: wybrany sklep sieci A&K.

Zakres obowiązków

Aktywne promowanie produktów,
Rozdawanie próbek produktów,
Udzielanie informacji na temat produktów,
Raportowanie do centrali.

Poszukiwane kompetencje

Dyspozycyjność w podane dni,
Wysoka kultura osobista,
Otwartość, umiejętność nawiązywania kontaktów,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Profesjonalne wdrożenie w wykonywane obowiązki,
Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
Wynagrodzenie godzinowe podstawowe 16 zł brutto + premie za sprzedaż,
Możliwość dalszej współpracy przy kolejnych zleceniach.