Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Monter - praca w branży automotive

Data dodania: 2024-05-08 13:07:29 ID: 21328

533 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

Naszą firmę wyróżnia doświadczenie. Od wielu lat działamy na polskim i zagranicznym rynku oraz z sukcesem wykonujemy zlecenia dla Klientów z wielu branż. Naszymi partnerami są m. in. Volvo, Porsche, Audi, BMW, Ferrari, Tesla, Daimler, MAN i wiele innych.

Miejsce pracy: Niemcy, Węgry, Belgia, Włochy, Szwecja i inne

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz bądź w ustalonym, preferowanym przez Ciebie terminie!

Kluczowe obowiązki: montaż wyposażenia hal z branży motoryzacyjnej.

Oczekujemy:

• doświadczenia przy wykonywaniu prac monterskich (jeśli jednak go nie posiadasz -oferujemy możliwość przyuczenia)

• umiejętności obsługi podstawowych elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka, szlifierka itp.),

• gotowości do pracy w delegacjach zagranicznych,

• zaangażowania oraz chęci do pracy,

mile widziane uprawnienia na wózki widłowe bądź inne (typu suwnice, zwyżki),

• mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

• Atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia,

• Darmowe zakwaterowanie oraz zorganizowaną logistykę do miejsca pracy,

• Odzież roboczą oraz narzędzia,

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

• Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

• Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony zespołu,

• Możliwość długoterminowej współpracy w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.