Promuj to ogłoszenie

Kierownik Farmacji Szpitalnej

Data dodania: 2022-05-13 11:32:09ID: 15405

885Pokaż numer[email protected]

Twój zakres obowiązków:

- nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu farmacji szpitalnej
- zarządzanie magazynem, realizacja zamówień oraz monitorowanie terminów ważności
- wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych
- przestrzeganie zasad przechowywania produktów leczniczych i wyrobów medycznych
- odpowiedzialność za: przyjmowanie leków do magazynu, przyjęcie i wydanie na oddział środków odurzających i psychotropowych, prawidłową rejestrację, wydawanie leków zgodnie ze złożonym z oddziału zamówieniem itp.
- prawidłowe postępowanie z produktami nie odpowiadającymi wymaganiom jakościowym
- sporządzanie protokołów niezgodności
- sprawdzanie rejestrów temperatury, wilgotności itp.
- rejestrowanie wszelkich reklamacji
- dbałość o standardy Grupy, w tym przestrzeganie standardów akredytacyjnych

Nasze wymagania:
- wykształcenie wyższe farmaceutyczne
- uprawnienia do pracy na stanowisku kierownika
- odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
- komunikatywność, dobra organizacja pracy

To oferujemy:
- stanowisko o dużym zakresie odpowiedzialności oraz samodzielności w działaniu
- zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
- atrakcyjne warunki płacowe
- pakiet benefitów pozapłacowych
- przyjazną atmosferę pracy
- niezbędne narzędzia pracy

REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo.pl