Promuj to ogłoszenie

Programista PLC/HMI

Data dodania: 2022-01-14 11:34:24ID: 14325

797Pokaż numer[email protected]

Jeżeli masz doświadczenie jako programista rozwiązań PLC & HMI Siemens, w swoim dotychczasowym życiu zawodowym samodzielnie tworzyłeś kod, a nie tylko go modyfikowałeś, znudziły Ci się wielotygodniowe wyjazdy na uruchomienia, pojęcia takie jak GAMP5 czy Audit Trail nie są Ci obce, jesteś dociekliwy i nie boisz się wielkich wyzwań, chcesz projektować maszyny dla największych światowych firm farmaceutycznych i chemicznych, łatwo poradzisz sobie z prostymi zagadnieniami z elektryki i pneumatyki oraz znasz angielski na tyle dobrze, aby swobodnie rozmawiać przez Skype na tematy techniczne, a czasem nawet zażartować …

.. to mamy przyjemność poinformować Cię, że jesteś dla nas idealnym kandydatem na stanowisko:

PROGRAMISTA PLC/HMI
Miejsce pracy: Mielec, Rzeszów

Zadania na stanowisku:
- programowanie sterowników oraz paneli operatorskich firmy Siemens,
- tworzenie dokumentacji projektowej FDS, SDS,
- uruchamianie oraz testowanie systemów automatyki w naszym Test Center w Mielcu oraz u klientów na całym świecie,
- ścisła współpraca z działem projektowym,
- raportowanie do kierownika projektu.

Nasze oczekiwania:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- bardzo dobra znajomość środowiska Siemens TIA Portal,
- praktyczna znajomość programowania sterowników oraz paneli operatorskich Siemens,
- podstawowa znajomość podzespołów elektrycznych oraz pneumatycznych,
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
- umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie, samodzielność i dobra organizacja pracy,
- uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- stabilną pracę w ciekawych projektach dla międzynarodowych kontrahentów,
- satysfakcjonujące warunki zatrudnienia,
- przyjazne środowisko pracy, ponieważ tworzymy zgrany Zespół,
- 45 minutową płatną przerwę w trakcie 8h pracy,
- dofinansowanie do karty MultiSport,
- program opieki medycznej,
- imprezy integracyjne.

Posiadasz umiejętności, ale nie masz doświadczenia?
Również zapraszamy do aplikowania -zdobądź szansę na rozwój. :)

Nasza praca ma znaczenie - dołącz do Nas.
Pełni ciekawości czekamy na Twoją aplikację !

PROSIMY O APLIKOWANIE ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ - ZAKŁADKA KARIERA :) NIE PRZYJMUJE CV WYSŁANYCH NA EMAIL.