Promuj to ogłoszenie

Pracownik Działu Sprzedaży Pojazdów

Data dodania: 2021-11-24 16:16:41ID: 13970

+48Pokaż numer[email protected]

MELEX Sp. z o.o. jest jednym z najdłużej działających producentów pojazdów elektrycznych na świecie. Stawiamy na nieustanny rozwój dostosowując profil produkcji do stale zmieniających się potrzeb rynku. Efektem 50-letniej działalności firmy jest bogata oferta pojazdów elektrycznych, które produkowane są w trzech kategoriach: pasażerskie, bagażowe i specjalne. Naszym atutem jest customizing, który polega na dostosowywaniu modeli do indywidualnych wymagań klienta. Dokładamy wszelkich starań by nasze pojazdy długo i sprawnie działały, były proste w obsłudze i serwisowaniu.

HANDLOWIEC
Miejsce pracy: Mielec

Zakres obowiązków:
• Rozwijanie rynku oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• Rozwój sprzedaży oferowanych produktów i usług
• Przygotowywanie prezentacji, ofert, raportów sprzedażowych oraz analiz
• Nadzorowanie procesu realizacji zamówień
• Uczestnictwo w targach i spotkaniach z kontrahentami
• Współpraca z innymi działami
• Przygotowanie niezbędnych dokumentów sprzedażowych
• Dbałość o utrzymanie pozytywnych, trwałych relacji biznesowych z klientami
• Kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży asortymentu
• Realizacja planów sprzedaży u klientów na powierzonym terenie
• Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
• Umacnianie pozytywnego wizerunku marki
Wymagania:
• Doświadczenie w obsłudze klientów
• Umiejętności rozpoznawania potrzeb klienta
• Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
• Samodzielności i sumienność w realizacji zadań
• Silne zorientowanie na osiąganie wyników
• Zaangażowanie w powierzane zadania
• Wykształcenie wyższe
• Gotowości do odbywania podróży służbowych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Mile widziana znajomość branży
• Mile widziana znajomość innych języków

Oferujemy:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej światowym liderem w branży
• Jasny i przejrzysty system wynagrodzeń
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Kontakt z międzynarodowym środowiskiem biznesowym
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• Atrakcyjny system wynagrodzeń

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Melex Sp. z o. o. z siedzibą w Mielcu, ul. Inwestorów 25 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV)

REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo.pl