Promuj to ogłoszenie

Praca MPEC - Monter urządzeń instalacji ciepłowniczych

Data dodania: 2021-11-24 14:24:30ID: 13964

17 Pokaż numer[email protected]

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją prowadzoną przez MPEC Sp. z o.o. w Mielcu.

MPEC sp. z o.o. w Mielcu zatrudni pracownika na stanowisko Monter urządzeń i instalacji ciepłowniczych.

Zakres obowiązków:
- obsługa sieci ciepłowniczej, węzłów cieplnych, montaż urządzeń i instalacji ciepłowniczych

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie
- doświadczenie przy pracach instalacyjnych
- prawo jazdy kat.B
- mile widziana znajomość branży ciepłowniczej.

Rozkład czasu pracy:
- 1 zmiana od poniedziałku do piątku

Oferujemy:
- umowa na czas określony z możliwością przejścia na czas nieokreślony
- ciekawą i stabilną pracę
- możliwość rozwoju zawodowego.

Sposób aplikowania:
- CV należy złożyć w siedzibie firmy przy ul. Grunwaldzkiej 3 w Mielcu w dziale kadr lub wysłać mailem na adres [email protected] Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dokumenty CV nie spełniające wymogów opisanych w klauzuli RODO, nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym i zostaną natychmiastowo usunięte.

Należy dopisać:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko……"

REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo.pl