Promuj to ogłoszenie

Opiekun klienta mKiosk mBank

Data dodania: 2021-10-18 11:56:02ID: 13655

[email protected]

Twoje zadania:

·Aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych i firmowych ( konta, kredyty )

·Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie relacji

·Realizacja planów sprzedażowych oraz celów strategicznych

·Udział w akcjach promocyjnych

·Zapewnienie wysokiej jakości obsługi

Potrzebne Ci będzie:

·Doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów, mile widziana praktyka w sprzedaży usług bankowych

·Komunikatywność i umiejętność budowania długotrwałych relacji i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

·Kreatywność w sprzedaży

·Dynamizm i samodzielność w działaniu i konsekwencja w realizacji założonych celów

·Chęć zdobywania nowych umiejętności

·Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet, aplikacje i systemy bankowe)

·Wykształcenie średnie

Od nas dostaniesz:

·Atrakcyjny i przejrzysty system prowizyjny wynagradzania

·Konkursy sprzedażowe

·Kartę sportową Multisport

·Prywatną opiekę medyczną

·Rozbudowany dostęp do systemu szkoleń i wsparcie trenerów

Jeśli chcesz wziąć udział w rekrutacji wyślij swoje CV na adres: [email protected]

REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo.pl