Zamknij
REKLAMA
Promuj to ogłoszenie

Referent Księgowy

Data dodania: 2021-10-13 14:36:13ID: 13629

[email protected]

DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. to firma projektowo-produkcyjno-handlowa dostarczająca pojedyncze urządzenia i kompletne instalacje przemysłowe do obsługi materiałów sypkich w procesach produkcyjnych. Zajmujemy się również przygotowaniem wspólnie z Klientem projektów układów funkcjonalnych i kompleksowych rozwiązań technologicznych pod klucz.


Dział Księgowości potrzebuje wsparcia - dołącz do naszego Zespołu!
Poszukujemy osoby na stanowisko:

Referent Księgowy
Miejsce pracy: Mielec

Zakres obowiązków na stanowisku:
- pomoc w codziennych obowiązkach działu księgowości,
- sporządzanie prostych sprawozdań i raportów finansowych,
- weryfikacja kompletności i prawidłowosći dokumentacji księgowej w oparciu o procedury,
- współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie tematyki finansowej.

Czego oczekujemy od Kandydatów:
- dobrej organizacji pracy własnej, staranności i sumienności,
- umiejętności analizy dokumentów,
- znajomości aktualnych przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
- wykształcenia min. średniego,
- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (znajomość obsługi programu księgowego będzie dodatkowym atutem),
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Co możemy Ci zaoferować?
- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość zdobycia cennego doświadczania i rozwoju zawodowego,
- zgrany Zespół,
- przyjazną atmosferę,
- 45 minut przerwy wliczone w 8 godzin pracy,
- ubezpieczenie grupowe,
- opieka medyczna,
- karta MultiSport.

Pełni ciekawości czekamy na zgłoszenia! :)
Zapraszamy do aplikowania poprzez naszą stronę internetową: https://www.tekpro.pl/kariera/

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

Administratorem danych osobowych pozyskiwanych w procesie rekrutacji jest DEC Poland Tekpro spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Mielcu, ul. Wojska Polskiego 9, 39-300 Mielec, KRS: 0000275829, REGON: 8172041147, NIP: 180203226, dane kontaktowe: [email protected]

Dane osobowe są przetwarzane dla celu realizacji procesu rekrutacji i zawarcia umowy o pracę, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, również w celu przyszłych rekrutacji. Zgoda będącą podstawą przetwarzania danych osobowych kandydata ma charakter dobrowolnej, a brak wyrażenia zgody, spowoduje brak możliwości przetwarzania danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Kandydat w każdym momencie ma prawo do wycofania zgody, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem tejże zgody.

Dane osobowe kandydata będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której kandydat bierze udział. W przypadku wyrażenia dodatkowej, odrębnej zgody na udział kandydata w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe przetwarzane będą przez okres 3 lat, którego upływ nastąpi z końcem roku kalendarzowego, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.

Dane osobowe kandydata, mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym w procesie rekrutacji.

Każdy kandydat, który udostępni swoje dane osobowe ma prawo dostępu do nich, w tym żądania kopii danych, a ponadto prawo żądania ich sprostowania (aktualizacji), usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - w przypadku uznania, że dane przetwarzane są niezgodnie z obowiązującymi przepisami.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA