Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży/opiekun klienta z językiem francuskim

Data dodania: 2021-06-10 15:12:34ID: 12217

515Pokaż numer[email protected]

Dynamicznie rozwijająca się firma Monster Print zatrudni specjalistę ds. Sprzedaży/opiekuna klienta z językiem francuskim.

Miejsce pracy: Chorzelów

Poszukiwane kompetencje:
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży
- znajomość języka francuskiego
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- umiejętność planowania i organizowania własnego czasu pracy
- otwartość, dyspozycyjność

Zakres obowiązków:
- obsługa stałych klientów
- aktywne wsparcie działu handlowego, wprowadzanie zamówień
- analiza rynku w zakresie potencjalnych klientów
- czuwanie nad prawidłowością realizacji zleceń
- nadzorowanie terminowej regulacji należności przez klientów

Oferujemy:
- umowę o pracę
- wsparcie doświadczonego zespołu
- możliwość rozwoju zawodowego
- międzynarodowe wyjazdy służbowe
- prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: [email protected]