Promuj to ogłoszenie

Ustawiacz/Operator Pras do Obróbki Plastycznej Blach na Zimno

Data dodania: 2021-01-14 16:52:41ID: 10335

[email protected]

Firma TouchPoint Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Tajęcinie k. Rzeszowa zatrudni pracowników na stanowisko: Ustawiacz/Operator Pras do Obróbki Plastycznej Blach na Zimno.

Twój zakres obowiązków:
- Obsługa pras mechanicznych 40 - 100 T
- Ustawianie parametrów pras i ich podajników
- Montaż tłoczników postępowych w prasie i odbiór pierwszej dobrej sztuki
- Kontrola i zapewnienie jakości produkowanych części zgodnie z dokumentacją
- Zarządzanie oprzyrządowaniem w powierzonym obszarze (kontrola stanu technicznego i składowanie)
- Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac
- Wsparcie w zakresie modyfikacji i usprawnień oprzyrządowania jak i procesów produkcyjnych

Nasze wymagania:
- Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Wykształcenie zawodowe
- Podstawowa znajomość rysunku technicznego i budowy tłoczników postępowych
- Umiejętność posługiwania się oprzyrządowaniem pomiarowym
- Zmysł techniczny, dokładność i precyzja
- Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Od pierwszego dnia zatrudnienie na umowę o pracę
- Stabilność zatrudnienia - praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Udział w uruchomieniu procesu obróbki plastycznej
- Bardzo dobre warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres e-mail: [email protected]

Więcej szczegółów dotyczących firmy i oferty można znaleźć pod adresem: https://www.pracuj.pl/praca/ustawiacz-pras-do-obrobki-plastycznej-blach-na-zimno-rzeszow,oferta,7820883?s=70b7153