Promuj to ogłoszenie

Ślusarz narzędziowy

Data dodania: 2021-01-13 11:43:16ID: 10326

[email protected]

Firma TouchPoint Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Tajęcinie k. Rzeszowa zatrudni pracowników na stanowisko: Ślusarz narzędziowy.

Twój zakres obowiązków:
- Wykonywanie prototypów, wzorców produktów, elementów roboczych narzędzi oraz przyrządów produkcyjnych
- Obsługa maszyn i urządzeń do obróbki metalu: tokarki, frezarki, szlifierki, elektrodrążarki drutowe
- Konserwacja, montaż, naprawa i wykonywanie oprzyrządowania oraz narzędzi do tłoczenia, wykrawania
- Wsparcie w zakresie modyfikacji i usprawnień narzędzi
- Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac
- Usuwanie bieżących awarii narzędzi

Nasze wymagania
- Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako ślusarz narzędziowy
- Znajomość obsługi maszyn konwencjonalnych takich jak: tokarki, frezarki, szlifierki
- Doświadczenie w pracy z narzędziami do tłoczenia
- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
- Dobra znajomość rysunku technicznego
- Mile widziane doświadczenie ze spawaniem TIG
- Umiejętność obsługi ręcznych narzędzi warsztatowych

Oferujemy:
- Od pierwszego dnia zatrudnienie na umowę o pracę
- Stabilność zatrudnienia - praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Udział w uruchomieniu narzędziowni
- Bardzo dobre warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na e-mail: [email protected]