Promuj to ogłoszenie

Pakowacz-magazynier

Data dodania: 2022-09-21 16:02:48ID: 16547

[email protected]

Firma ZOLTA Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu - lider w branży e-commerce z ponad 12 letnim doświadczeniem zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko:

PAKOWACZ - MAGAZYNIER

Zakres obowiązków:
- komplementowanie towaru do wysyłki
- pakowanie przesyłek zgodnie ze standardem firmy
- sprawdzanie towaru przed wysyłką
- przyjmowanie i obsługa dostaw
- dbanie o czystość i dobry stan techniczny magazynu i towaru

Wymagania:
- dokładność i szybkość w działaniu
- odpowiedzialność
- łatwość nawiązywania kontaktów
- podstawowa obsługa komputera
- dobra organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu obowiązków
- mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym w okresach sezonowych (listopad-grudzień, kwiecień-czerwiec)

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

- zatrudnienie na pełen etat
- umowa o pracę
- bardzo dobre warunki socjalne i koleżeńską atmosferę w pracy

Oferta kierowana jest zarówno do mężczyzn jak i kobiet.
Miejsce pracy: Mielec SSE, ul. Lotniskowa 6.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.