Promuj to ogłoszenie

Młodszy specjalista ds. e-commerce

Data dodania: 2022-08-03 16:49:03ID: 16103

[email protected]

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:
Twój zakres obowiązków:
• Tworzenie opisów produktów zgodnych z SEO i publikacja ofert w kanałach sprzedaży.
• Weryfikacja i poprawianie ofert.
• Odpowiedzialność za powierzony sklep internetowy, kanał marketplace i grupę produktową.
• Inspirowanie i realizowanie działań marketingowych, w obrębie powierzonego sklepu i kanału Marketplace przy wsparciu zespołu.
Nasze wymagania:
• Umiejętność pisania, tzw. Lekkie pióro oraz wyczucie estetyki i znajomość aktualnych trendów w branży.
• Samodzielność i perfekcyjna organizacja czasu w prowadzonych projektach.
• Kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dokładność, przykładanie uwagi do szczegółów, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
• Znajomość pakietu MS Office.
Mile widziane, ale nie obowiązkowe:
• Swoboda wypowiedzi przed kamerą, znajomość i obycie w kanałach Social Media (zwłaszcza TikTok).
• Znajomość programów graficznych
• Doświadczenie w branży e-commerce, znajomość środowiska Baselinker, Shoper, WooCommerce, PrestaShop, IdoSell
To oferujemy:
• Profesjonalne wdrożenie i realny wpływ procedury w firmie.
• Możliwości rozwoju i zdobycie bezcennego doświadczenia w ecommerce w rozwijającej się firmie z szerokim asortymentem produktowym.
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Wynagrodzenie ustalone w oparciu o posiadane doświadczenie.
• Zniżki na firmowe produkty, imprezy firmowe i dobrą atmosferę pracy.
CV należy kierować na adres [email protected]

REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo.pl