Promuj to ogłoszenie

Operator wtryskarek

Data dodania: 2022-08-03 16:48:43ID: 16102

17 Pokaż numer[email protected]

Opis oferty pracy:

FIRMA R&G PLAST Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje na stanowisko: OPERATOR WTRYSKARKI

Zakres obowiązków:
• Sprawność manualna (praca przy wtryskarce, odbieranie detali z maszyny, obróbka, kontrola i pakowanie),
• Gotowość do pracy w systemie 4 - brygadowym,
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Stanowisko dla kobiet i mężczyzn.

Oferujemy:
• Umowę o pracę na pełny etat,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Motywacyjny system wynagrodzeń.

KONTAKT
telefonicznie pod nr telefonu 7738080 wew. 8302
CV prosimy kierować do Działu Kadr R&G PLAST Sp. z o.o. lub przesłać na maila wraz z poniższą adnotacją:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE"