Zamknij

Młodzi artyści na Dzień Matki. Koncert 25 maja

10:38, 19.05.2024 Aktualizacja: 10:39, 19.05.2024

Dziecięce grupy artystyczne działające w Domu Kultury SCK przygotowały koncert z okazji Dnia Matki. Wydarzenie już 25 maja o godzinie 16:00.

Koncert - popis dziecięcych grup artystycznych stanowi podsumowanie całorocznej pracy wybranych dziecięcych i młodzieżowych zespołów, które działają w Domu Kultury SCK i jego filii „Kulturnik” na os. Lotników. Przed publicznością wystąpią: Dziecięcy Zespół Tańca „Ziemia Mielecka” (grupa młodsza) z Domu Kultury SCK oraz ognisko baletowe i teatrzyk dziecięcy „Pstryk” z filii Domu Kultury SCK na os. Lotników - „Kulturnik”.

Ognisko baletowe prowadzi Leszek Ossoliński, teatrzyk „Pstryk” - Jadwiga Klaus, a zespół „Ziemia Mielecka” - Alicja Skopińska-Parys.

Koncert ma szczególną dedykację - „Dla mojej najpiękniejszej Mamy”. Nic w tym dziwnego, koncert odbędzie się w przeddzień Dnia Matki.

Bilety w cenie 15 zł w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12:00, w soboty i niedziele - godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna) oraz online: bilety.kinogalaktyka.pl.

(hm)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%