Zamknij
REKLAMA

Zlot amerykańskich (i nie tylko) klasyków w Mielcu! Już 28 sierpnia! Zobacz program wydarzenia

12.56, 11.08.2022 ks
REKLAMA

Już 28 sierpnia w Mielcu odbędzie się XI Zlot Pojazdów Zabytkowych "American Cars” - organizowany przez Automobilklub Mielecki. W tym roku motywem przewodnim będą właśnie amerykańskie klasyki, ale organizatorzy zapraszają także właścicieli wszystkich zabytkowych pojazdów.

To już szósta edycja Zlotu Pojazdów Zabytkowych organizowanych przez Automobilklub Mielecki. W tym roku organizatorzy postanowili sprofilować imprezę koncentrując się na pojazdach zza oceanu. W programie nie zabrakło przejazdu po ulicach Mielca.

Zlot obędzie się w niedzielę, 28 sierpnia na placu targowym przy ul. Sportowej. Właściciele pojazdów zabytkowych mogą przyjeżdżać na miejsce już od godz. 10:00. oficjalne rozpoczęcie wydarzenie zaplanowano na godz. 14:00. Przejazd ulicami miasta odbędzie się około godziny 17:00.

PROGRAM WYDARZENIA:
Startujemy o godz. 10:00 - przyjęcie uczestników Zlotu
14:00 - oficjalne rozpoczęcie XI Zlotu Pojazdów Zabytkowych AMERICAN CARS
16:00 - ogłoszenie wyników Zlotu
17:00 - przejazd paradny ulicami miasta, wyjazd delegacji i złożenie okolicznościowej wiązanki przed obeliskiem Ignacego Łukasiewicza w Padwi Narodowej
18:35 - ponowne powitanie uczestników na miejscu Zlotu, prezentacja pojazdów, spotkania z ludźmi tworzącymi historię motoryzacji
20:00 - uroczyste zakończenie XI Zlotu Pojazdów Zabytkowych

(ks)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%