Zamknij
REKLAMA

Trwają zapisy na Love’ Las WIOSNĄ

08:45, 12.05.2022 | PC
Skomentuj
REKLAMA

Stowarzyszenie Zabiegani Mielec zaprasza na wiosenną edycję biegowych zawodów na leśnych trasach w kształcie serca. Ruszyły zapisy na drugą z czterech edycji Love’ Las 2022 - Love’ Las WIOSNĄ. Zawody będę rozgrywać się na dystansach: ok 10 km, ok 25 km oraz ok 50 km. Najkrótszy dystans będzie można przebiec (Dycha van Berde) lub pokonać szybkim marszem z kijami - Jaśnie Pana Nordic Dyszka.

Biuro zawodów oraz strefa start/meta zlokalizowane będą w Szkole Podstawowej w Ostrowach Baranowskich koło Mielca. Jako pierwsi o godz. 7.00 wystartują zawodnicy najdłuższego dystansu (Bardzo Love’ Las). Kolejne starty poszczególnych dystansów odbędą się odpowiednio: godz. 09:00 Love’ Las, godz. 10:00 Dycha Van Berde, godz. 10:05 Jaśnie Pana Nordic Dyszka. 

Zapisy na wydarzenie trwają do dn. 22 maja 2022 r. lub do wyczerpania limitu opłaconych zawodników: 300 osób na Love’ Las, 100 os. na Bardzo Love’ Las, 100 os. na Dycha Van Berde i 100 os. na Jaśnie Pana Nordic Dyszkę.  W przypadku wolnych miejsc, będzie okazja dołączyć do listy startujących w dniu odbywania się zawodów tj. dn. 28.05.2022 r.

Trasa biegów prowadzić będzie ścieżkami leśnymi na terenie Nadleśnictwa Mielec. Oprócz pięknych widoków, świeżego powietrza, licznych podbiegów 
i zbiegów, gwarantowana jest świetna zabawa. Planowana impreza to przede wszystkim zachęta do aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Jest to równocześnie promocja Województwa Podkarpackiego, Powiatu Mieleckiego oraz Gminy Mielec, na terenach których będą rywalizować biegacze z różnych miast Polski.

Zabiegani Mielec zachęcają do odwiedzania strony internetowej http://bieglovelas.pl/ oraz profilu na portalu Facebook: https://www.facebook.com/bieglovelas, gdzie ma bieżąco pojawiają się informacje dot. organizowanych zawodów.


 

(PC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

zolizoli

1 0

A czy wśród tych biegaczy to są może jacyś z pzl lub innego woisławia co obsry....ją basen na smoklandi ? 12:14, 18.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%