Zamknij
REKLAMA

Produkty FKS Stal Mielec teraz w marketach A&K

22:47, 03.12.2021 | Materiały partnera

- Rozszerzyliśmy współpracę z mielecką siecią sklepów A&K. Od teraz można tam kupić nie tylko piwo Stal, ale również suplementy diety StalMAG oraz klubowe gadżety - informuje piłkarski klub FKS Stal Mielec. 

- A&K Hurt Market to polskie sklepy, które także stawiają na produkty wytwarzane w regionie. – Bardzo się cieszymy, że nasza współpraca z siecią sklepów A&K została rozszerzona – mówi Jacek Klimek, prezes klubu FKS Stal Mielec S.A.

– A&K to sklepy, które nie trzeba nikomu w Mielcu przedstawiać. To silna marka, budująca swoje zaufanie do klientów od ponad dwudziestu lat, a dziś posiadająca już siedem sklepów na terenie Mielca. To dla klubu bardzo ważny partner i jesteśmy szczęśliwi, że ta współpraca została rozszerzona – dodaje.

W sklepach A&K można od teraz kupować: piwo Stal, suplementy diety StalMAG oraz gadżety klubowe takie jak: szaliki, czapki i kufle.

Teraz kupując produkty z herbem Stali o wartości minimum 18 złotych można otrzymać voucher na mecz PGE FKS Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza. 

Lokalizacja sklepów:
Szafera 33
Kazimierza Jagiellończyka 6
Sikorskiego 2a
Piaskowa 10
Zygmuntowska 2
Legionów 95
Niepodległości 1
 

(Materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%