Zamknij
REKLAMA

Mielec jak malowany. Będzie rodzinny plener malarski

19:08, 17.07.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Dom Kultury SCK i Muzeum Historii Regionalnej Pałacyk Oborskich SCK zaprasza na imprezę, podczas której odbędą się m.in. warsztaty plastyczne dla młodszych i starszych mielczan.

Dom Kultury SCK wraz z Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” organizuje rodzinny plener malarski pt. „Mielec jak malowany”. Plener odbędzie się w Parku Oborskich przy ul. Legionów 25 lipca od godz. 16 do 19.

Podczas pleneru odbędą się rodzinne warsztaty plastyczne. Warsztaty nazwano rodzinnymi, bo organizatorzy zapewniają, że jeśli tylko zechcą w nich wziąć udział rodzice z dziećmi, czy też dziadkowie z wnukami, jest to absolutnie możliwe.

Na uczestników warsztatów czekać będą trzy strefy sztuki: strefa malarstwa sztalugowego, strefa rzeźby i instalacji oraz strefa zajęć plastycznych dla najmłodszych uczestników pleneru.

Zajęcia z malarstwa poprowadzi znany mielecki malarz Edward Kociański. On także udzieli dobrych rad i wskazówek adeptom sztuki Uczestnicy będą mieć możliwość malowania na sztalugach.

W strefie rzeźby i instalacji królować będzie instruktorka plastyki Domu Kultury SCK Małgorzata Waga-Zając. Wspólnie z uczestnikami zbuduje instalację z użyciem plastikowych butelek po napojach. Będzie też możliwość tradycyjnego rzeźbienia w glinie.

W strefie malucha na najmłodszych czekać będzie Agnieszka Szala-Jagiełło, która przygotuje dla nich atrakcyjny zestaw zajęć plastycznych.

Na zajęcia w strefie pierwszej i drugiej konieczne będą wcześniejsze zapisy, które rozpoczną się 14 lipca. Osoby, które chciałyby wziąć udział w plenerze malarstwa sztalugowego lub rzeźby/instalacji mogą dzwonić pod nr 17 586 42 32.

Do strefy zajęć dla dzieci wstęp nie będzie wymagał zapisów.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

x.x.

1 1

Manipulacja hej mielec wpisami obywateli. Dlaczego nagle zniknął artykuł o rzekomym pikniku rodzinnym w Chorzelowie. Wszystkie wpisy były przeciwko łączeniu dzieci z imprezą partyjną i klerem w osobie mocno kontrowersyjnej osoby urzędnika watykańskiego. Po dłuższym czasie pojawił się ponownie artykuł bez możliwości nawet zaplusowania czy zaminusowania. Taka to obiektywna rzeczywistość polityczna w hej mielec. Telefon niezadowolonego z wpisów obywateli wójta czy plebana sprawia, że głos obywateli się nie liczy. Cenzura w całej rozciągłości. Wstydźcie się redaktorzy hejmielec.
Ta władza i kler zniknie a obywatele zostaną i będą wam to pamiętali. 21:22, 13.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

klikbajtklikbajt

0 0

Widziałem "papierowe" ogłoszenie o tejrze imprezie.
Jak tylko zobaczyłem , kto za tym stoi (ministra ds, rodziny wójt gminy oraz poseł Fryderyk z PIS) to od razu pomyślałem, że to polityczna promocja pod płaszczykiem pikniku, oczywiście nie mogło zabraknąć "myszy świętej" w dogodnej godzinie (akurat gdy większość rodziców dopiero dociera po pracy do domu - 15.00). 11:10, 14.07.2021


REKLAMA
0%